forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Ekspres do kawy do biura Poprzedni temat :: Następny temat
Ekspres do kawy do biura
Autor Wiadomość
dooley.barrett
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Paź 07, 2022 18:10

Można nabyć ekspres za darmo, w zamian deklarujemy się, że zakupimy miesięcznie określoną ilość kapsułek do niego. Spoko opcja :)

Podpis użytkownika:

Bażant
Stały bywalec

Wysłany: Nie Lis 06, 2022 09:54

Faktycznie takie urządzenia są bardzo przydatne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również całkiem ważną sprawą jest to aby wiedzieć jakie są rozwiązania dla wielbicieli picia kawy. Udało mi się na ten temat niedawno przeczytać w https://pinhouse.pl/mag/wygodnie-i-smacznie-rozwiazania-dla-wielbicieli-kawy/ i zachęcam was do czytania takich poradników.

Podpis użytkownika:

bohna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lis 07, 2022 10:01

Jeśli szukacie dobrej klasy zaparzarki, to warto sobie zajrzeć na investhoreca.pl u nich znajdziecie spory wybór.

Podpis użytkownika:

Bażant
Stały bywalec

Wysłany: Wto Gru 06, 2022 10:33

W sumie korzystając nadal z okazji chcę wam polecić bardzo ciekawy wpis https://warsawnow.pl/garsc-faktow-o-kawie-z-mlekiem/ ponieważ jak dla mnie właśnie posiadanie tej właściwej wiedzy o kawie z mlekiem jest czymś ważnym. Zachęcam was zdecydowanie do czytania takich poradników i już teraz wiem, że są to niezwykle ciekawe kwestie.

Podpis użytkownika:

aleczka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 13, 2022 20:07

Do biura kupcie ekspres z renomowanej firmy, bo dłużej wytrzyma Szef do biura w którym pracuje kupił ekspres automatyczny WMF Perfection 890L i bardzo miło się nam z niego korzysta. Kawa wychodzi z niego przepyszna, aromatyczna, Od roku ekspres działa bez zarzutu, a codziennie robimy około 60 kaw. W biurze pracuje około 35 osób :) Marze o tym, by miec go w domu i zbieram kase :D

Podpis użytkownika:

mschulist
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Gru 29, 2022 19:38

Zastanawiam się także nad młynkiem do kawy, czy Waszym zdaniem jest on potrzebny? Niezależnie od tego, czy chce się esencjonalnego espresso z ekspresu ciśnieniowego, pobudzającej kawy z kawiarki bądź pół litra naparu z chemeksa, w całej tej układance młynek do kawy musi się pojawić. Niestety, sprawa jest trochę bardziej złożona, jeśli chodzi o to, który model wybrać i dlaczego. W tym sklepie - https://inlago.pl/sklep/katalog-produktow/mlynki-do-kawy,818,1 znalazłam duży wybór młynków.

Podpis użytkownika:

paxton.mccullough
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sty 02, 2023 20:27

Polecam jakiś kapsułowy - takie ekspresy nie są drogie, jedynie co to trzeba kupować dedykowane kapsułki

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu