forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Komunijne prezenty Poprzedni temat :: Następny temat
Komunijne prezenty
Autor Wiadomość
Zloty
Bywalec

Wysłany: Wto Cze 30, 2015 16:27

Prezenty komunijne wyglądają teraz jak prezenty ślubne, świat oszalał. Dziewczynki mają przed mszą, wizyty u kosmetyczki.

Podpis użytkownika:

kornik
Początkujący

Wysłany: Nie Lip 26, 2015 22:21

Jeszcze trochę i będziemu kupować dzieciom samochody.. Czysta komercha, dziecko nie dostrzega wagi tego wydarzenia, a jedynie liczy na "wypasione" prezenty

Podpis użytkownika:

Zloty
Bywalec

Wysłany: Wto Wrz 15, 2015 09:07

Są jednak goście, których nie stać na tani prezent.

Podpis użytkownika:

matiania
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 09:11

jakbym miala teraz cos kupowac dziecku to chyba kindle albo tablet..:p w sumie to jest dobre narzedzie, moze byc edukacyjne, rozrywkowe... świat idzie do przodu i nie ma co go stopowac ;)

Podpis użytkownika:

Bażant
Bywalec

Wysłany: Sob Wrz 24, 2022 12:20

Faktycznie same kwestie związane z prezentami są bardzo ważne i ja również chcę dodać, że niezwykle istotnym jest aby wiedzieć co kupić na prezent na narodziny dziecka. Muszę dodać, że bardzo interesująco o tym napisano w https://zamowprezent.pl/co-kupic-z-okazji-narodzin-dziecka i zachęcam każdego do zapoznania się z tym materiałem.

Podpis użytkownika:

wodna12
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 18, 2022 11:00

Ja kupiłam chrześniakowi deskę SUP, tylko dlatego, że cały wcześniejszy sezon uczył się pływać i bardzo to polubił. Niektórzy powiedzą, że nie powinno się dawać takich prezentów na komunię ale myślę, że jeśli chodzi o sport to warto od najmłodszych lat zaszczepiać pasję i pomagać w spełnianiu marzeń i rozwoju.

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu