forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Organizacja konferencji Poprzedni temat :: Następny temat
Organizacja konferencji
Autor Wiadomość
task
Bywalec

Wysłany: Nie Cze 30, 2019 11:17

Orientujecie się czy w okolicy działa jakaś firma która zajmuje sie organizacją konferencji firmowych?

Podpis użytkownika:

Marecki11
Bywalec

Wysłany: Pon Lip 08, 2019 06:20

task napisał/a:
Orientujecie się czy w okolicy działa jakaś firma która zajmuje sie organizacją konferencji firmowych?

Mogę Ci polecić firmę Chilli event. Nie jest to firma konkretnie z Lubina ale działaja na całą Polskę, specjalizują się w organizacji konferencji oraz wyjazdów firmowych, również tych wiekszych imprez. Firma ma spore doświadczenie oraz powinna zrobić Ci wycenę swojej pracy.

Samodzielna organizacja konferencji bywa trudna bo trzeba tutaj zgrać wiele czynników takich jak miejsce, atrakcje na miejscu, lokal czy wyżywienie.

Podpis użytkownika:

paluch
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 18, 2019 11:33

Z tego co wiem to w https://bristolbusko.pl/ mają fajne sale konferencyjne. To blisko Ciebie :)

Podpis użytkownika:

PlejFrench
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 18, 2019 18:10

musisz poszukać czegoś fajnego, jeżeli szukasz w kato to odezwij sie

Podpis użytkownika:

Bażant
Bywalec

Wysłany: Sro Sie 10, 2022 15:13

Ja również jestem zdania, że tego typu sprawy są bardzo ważne i właśnie dlatego jak dla mnie sama konferencja z tematu co lubię jest po prostu bardzo ważna. Nawet całkiem niedawno miałem niebywałą okazję zajrzeć na stronę https://manipulacjakonferencja.com/ i nie wiedziałem że są konferencje o manipulowaniu fotografią.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu