forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Gdzie naprawić auto? Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie naprawić auto?
Autor Wiadomość
kornik
Początkujący

Wysłany: Wto Cze 28, 2022 21:10

Pewnie się domyślacie po temacie wątku, ale szukam mechanika. Mój poprzedni mechanik zawiesił działalność. Nie ma co się dziwić, czasy są ciężkie. Szukałem na własną rękę i tak trafiłem na Serwis Ferrari Łódź. Niestety, nigdy o nich nie słyszałem, ale wyglądają na konkret. Może ktoś z Was ich zna, a może poleca jakąś sprawdzoną miejscówkę?

Podpis użytkownika:

bohna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lip 08, 2022 23:13

Warto tez pomyśleć o dobrych specyfikach do samochodu. Zawsze trzeba dbać o auto pod każdym względem, zarówno tym mechanicznym jak i dbać o jego wygląd. Dobre preparaty do mycia i pielęgnacji samochodu na peno nam w tym pomogą. Na stronie https://showcarshine.pl/ Można znalezć naprawde dobre produkty i z tego co oglądałam mają w rozsądnej cenie

Podpis użytkownika:

Nemo
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sie 30, 2022 21:39

Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu kierowców. Przez ostatnie lata wiele się pozmieniało na tym rynku dlatego też trzeba być ostrożnym. Wiele przypadków jest opisanych na forach motoryzacyjnych, skąd można czerpać wiedzę. Jeżeli zależy nam na sprawnie wykonanej usłudze to warto skorzystać z renomowanych sieci. Jedną z bardziej polecanych jest Motrio - https://www.motrio.pl/serwisy/rozrzad oferująca pełen wachlarz usług.

Podpis użytkownika:

lenka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Wrz 27, 2022 07:22

A co jeśli naprawa auta się nie opłaca? Bo często zdarzają się i takie przypadku niestety. Mój brat np tylko kasy wydawał i mimo naprawy to co jakiś czas coś innego się psuło. Także z tymi autami to różnie bywa. W końcu się go pozbył i dojeżdża do pracy rowerem, a na dłuższe wyjazdy bierze auto z Wypożyczalnia samochodów Wrocław.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu