forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Ulubione ciasta? Poprzedni temat :: Następny temat
Ulubione ciasta?
Autor Wiadomość
Tinian
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lut 16, 2022 10:01

W moim przypadku moje ulubione ciasto to sernik, jednak muszę je trochę ograniczyć. Taka szybka dieta raczej nie dopuszcza takich ciast na co dzień.

Podpis użytkownika:

Dnyuya
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Kwi 07, 2022 11:31

Witam wszystkich miło ze moge do was dołączyć

Podpis użytkownika:

angelinajosicka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Cze 15, 2022 07:19

Szykuje w tym roku wesele, przeczekaliśmy zeszły rok, żeby móc zaprosić więcej gości. Cieszę się, że w tym roku nie będzie problemów, bo każdy, kto organizuje ślub, wie, jak to wygląda z terminami. Ostatnio zamówiłam tort weselny w Cukierni Hania i już praktycznie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nie lubię organizować tego typu rzeczy, cieszę się, że mam już to załatwione. Pomimo chęci ograniczenia kosztów i tak tanio cała zabawa nie wyjdzie, ale takie wydarzenie jest tylko raz w życiu, przynajmniej mam taką nadzieję.

Podpis użytkownika:

vanessa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Cze 17, 2022 15:23

Wesele to jednak duże wyzwanie.

Podpis użytkownika:

Witaliuszer
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Cze 17, 2022 18:54

Makowiec :)

Podpis użytkownika:

Neznakomka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 21, 2022 19:51

pegy napisał/a:
Jakie sa Wasze ulubione ciasta? Pieczecie je sami czy może korzystacie z ofert cukierni?

Och, wiem, ja też bardzo lubię ciasta i desery. I w tej kwestii wolę ufać profesjonalistom. Korzystam z usług cukierni Tortowni. Tutaj https://tortynabema.pl/ niezwykle pyszne i oryginalnie zdobione ciasta i desery. Profesjonalni cukiernicy zachwycają, niestrudzenie zachwycają swoimi kulinarnymi arcydziełami.

Podpis użytkownika:

glover.donny
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 23, 2022 12:38

Wszelkie serniki! Uwielbiam to ciasto. Nie przepadam tylko za rodzynkami ;)

Podpis użytkownika:

panibogusia
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Cze 26, 2022 11:01

Moje gratulacje w takim razie. Podjęcie tej decyzji nie jest łatwe. Same przygotowania także mogą się skomplikować, szczególnie gdy mamy dostępne na lokalnym rynku wiele usług. Często czytam na temat tego jakie błędy są popełniane najczęściej. Jednym z takich jest brak skupienia się na najważniejszych kwestiach, takich jak wybór sali weselnej. Może to nas wiele kosztować ponieważ te bardziej popularne miejsca mają terminy zajęte na kilka lub kilkanaście miesięcy do przodu. Szczególnie po tej przerwie związanej z pandemią. Warto zastanowić się nad tym co powinna posiadać wymarzona sala weselna. Inspiracje można czerpać chociażby z tego artykułu - https://www.se.pl/krakow/...-Vdwo-6XJc.html

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu