forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Części zamienne do samochodu? Poprzedni temat :: Następny temat
Części zamienne do samochodu?
Autor Wiadomość
pegy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Mar 05, 2019 17:22

Poszukuje kilku zamiennych części do samochodu. Znalazłem je na https://autodetale.pl/, ale jak wiadomo musze czekać na przesyłkę. I tu pytanie, czy w Lubinie jest jakiś sklep z cześciami do aut dobrze wyposażony gdzie jest szansa, ze dostanę cześci stacjonarnie?

Podpis użytkownika:

Tough
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Mar 11, 2019 15:57

Takie rzeczy to chyba tylko w warsztatach samochodowych - popytaj tam, gdzie robisz przegląd. Wiem że kiedyś niedaleko giełdy samochodowej przy stadionie była hurtownia, ale dawno w tamte rejony nie zaglądałem.
Co do samego sklepu - fajny asortyment, ale mi osobiście brakuje kilku rzeczy. Na przykład kompensatory - wiem że niektórzy montują takie rzeczy na wahaczach, żeby zredukować drgania.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Tough Pon Mar 18, 2019 08:07, w całości zmieniany 1 raz

pieknyolek
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Mar 13, 2019 10:14

Teraz warto zamawiać w necie. Nie będziesz długo czekał na przesyłkę. Max 2 dni.

Podpis użytkownika:

krzysztofjanek
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Mar 02, 2021 10:43

Dość nieoczywistym rozwiązaniem jest zakup części zamiennych na szrocie samochodowym, takim jak ten https://autokasacjastrzegom.business.site/. Dostaniesz tam dobre ceny, a części są sprawne i nie musisz być z Dolnego Śląska bo mają aukcje online.

Podpis użytkownika:

bikoj
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Mar 26, 2021 14:21

Szanuje, że zajmujecie się tym sami, ja korzystam z pomocy mechanika, bo zwyczajnie się na tym nie znam. Mój mechanik naprawia mój wóz, zamawia części i zawsze służy radą. Z resztą jeżeli potrzebujecie namiarów na kogoś sprawdzonego ze stolicy to tutaj zostawiam namiary: http://aldamotorsport.pl/serwis-porsche-warszawa/. Wiem ile czasu zajmuje znalezienie kogoś konkretnego, u mnie trwało to wieki nim trafiłem na aldę.

Podpis użytkownika:

barteezz19
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Maj 10, 2021 09:51

Ja także korzystam z pomocy mechanika i blacharza i wulkanizatora. To chyba normalne, że człowiek nie zna się na wszystkim a i nie musi.

Podpis użytkownika:

Makler
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Wrz 01, 2021 09:36

Istnieje wiele części zamiennych do samochodów, które muszą być odpowiednio dopasowane. Takie katalizatory samochodowe https://katalysator-recycling.nl muszą pasować kształtem do układu wydechowego samochodu, a te mogą się różnić między sobą.

Podpis użytkownika:

krzysztofjanek
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Wrz 01, 2021 13:34

Części zamienne znajdziesz na skupie złomu w Strzegomiu , mają aukcje online więc można kupić z dowolnego miejsca w Polsce.

Podpis użytkownika:

KieroL
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lis 04, 2021 23:10

Ostatnio brat też szukał części zamiennych a dokładnie lampy przedniej. Okazało się że jest wiele taniej poddać lampę regeneracji niż zakup nowej. Wysłał do firmy Regeneracja-led i oni ogarnęli cały temat.

Podpis użytkownika:

radosna
Początkujący

Wysłany: Pią Gru 17, 2021 09:01

Mnie zawsze kupuje mechanik. Ufam mu w tej kwestii.

Podpis użytkownika:

krzysztofjanek
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Sty 07, 2022 11:40

Pamiętajcie, żeby brać części zamienne tylko z profesjonalnych stacji demontażu pojazdów, które mają wszystkie papiery. Wtedy jest dużo większe prawdopodobieństwo, że części będą nadawać się do długiego użytkowania. Sam mam w swoim obecnym aucie 2 albo 3 części zakupione na lokalnym złomowisku. Jako że wymieniam wszystko sam to eksploatacja auta naprawdę nie jest kosztowna. Stacje demontażu prowadzą również sprzedaż przez portale ogłoszeniowe i jeżeli mają dobre opinie, to warto się skorzystać z ich oferty.

Podpis użytkownika:

Bażant
Początkujący

Wysłany: Pią Maj 20, 2022 18:03

Poniekąd samo posiadanie samochodu jest bardzo ważne, ale są również takie sytuacje w życiu, że potrzebujemy np. auta dostawczego na jeden dzień. Właśnie dlatego ja w takich sytuacjach korzystam z zaufanej wypożyczalni samochodów dostawczych https://www.kangoor.pl/wy...hodow-bialystok i za każdym razem znajduję właściwe auto dla siebie.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu