forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » ZLIKWIDOWAĆ BUDKI NA TOPOLOWEJ KOŁO BIEDRONKI! Poprzedni temat :: Następny temat
ZLIKWIDOWAĆ BUDKI NA TOPOLOWEJ KOŁO BIEDRONKI!
Autor Wiadomość
LEON
Gość
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 19:01

przecież przy tych budkach jest jeden syf! nawet szczury chodzą, a poza tym miejsce libacji. Czy XXI wieku pejzaż z za okna musi wyglądać jak z RIO DE JANEIRO z najgorszych slumsów?
przecież ten obszar można byłoby chociaż zadaszyć pod jakims pawilonem, i miało by to elegancki widok. Dlatego teraz mało mnie interesuje los sprzedawców na straganie. Niech budują supermarkety !!!

Podpis użytkownika:
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pią Mar 18, 2005 20:10

hm. no ten bazar to sam syf :P a żuli to troche tam przesiaduje.. i napewno nie fajnie jest oglądać pijaków z okna :P heh naszczęscie mieszkam zdala od tego.. :D a ten bazar w rynku to też nie najlepszy, ostatnio tamtędy przechodziłem to to samo co koło topolowej... kartony, szmaty, papierki... mogli by zadbać troche o ten pożądek tam..

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Pią Mar 18, 2005 22:40

szczerze mowiac, tez mi sie niezabardzo podoba ten "bazarek" na Topolowej, wyglada wrecz obskurnie, co do bazazru naprzeciw Sądu, kiedyś pisałem post w Hydeparku chyba, na taki temat:)

Podpis użytkownika:
elektryk
Administrator

Wysłany: Sro Mar 23, 2005 02:01

Nieno ... ja mysle, ze mozna taniej :) Po prostu zmusic sprzedawcow aby pobudowali nowe budki najlepiej takie same ... mysle, ze lepiej by to wygladalo niz teraz ... wogole ten prac caly w dziurach z wielkiej plyty ... ajjj ... szarosc i slamsy ... co do bazaru kolo sadu to mieli tam siakies plany za poprzednich rzadow ale jak to w naszej polskiej szarej rzeczywistosci na planach sie skonczylo ...

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 13:07

niestety bazary obrzydzają nasz kochany Lubin...naprawde mogliby wybudować jakieś sklepy w których sprzedawaliby w czystości przedewszystkim:) i było by ładniej :)

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
sleett
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 11:57

Alien: Moze i "obrzydzaja". Pamietaj jednak, ze na takim bazarowym stoisku nie sprzedaje jakis super bogaty kupiec, tylko zwykly sprzedawca ciulajacy grosz do grosza. Watpie, zeby Go bylo stac na dolozenie sie do budowy wielkiego pawilonu handlowego.

Podpis użytkownika:
Spowity w biel, niestrudzony, odbywa podróż, która nie ma końca...
misioo:)
Początkujący

Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 12:52

Może go i nie było by stać na piekny pawilon ale chociaż wnajmować stoisko w jakiej hali myśle że było by go stać... :pomysl:

Podpis użytkownika:
Wiśnia:)
Początkujący

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 18:24

sleett, Hejka tu karolina:) Kojarzysz mnie chyba co nie?? Siostra Gośki:) Cio tam słychac u Was?? Kiedy przyjedziecie w dwójke?? Ale zdezo zaliczyłam tak ogólnie jak Was zobaczyłam na forum :diabel: Jak będziecie kiedyś siedzieć na gg odezwijcie się do Krzysia(mój "kochany"chłopak....)

// takie sprawy przez PM zalatwiajcie...

Podpis użytkownika:
Wiśnia:)
DuDu
Nowy(a) na forum

Osiedle: Ustronie III
Wysłany: Nie Maj 01, 2005 22:39

fakt faktem nie ładnie bazary sie prezentują w Lubinie :? też faktem jest że tamtejszych sprzedawców nie stać na wybudowanie tych nowych budek... ale według mnie od tego jest Prezydent i jego "podwładni" :|

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu