forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » Brawa dla TKL za reklamę volkswagena! Poprzedni temat :: Następny temat
Brawa dla TKL za reklamę volkswagena!
Autor Wiadomość
fan Opla
Gość
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 18:53

Kto jest szefem w telewizji kablowej? Ja rozumiem, że tam się puszcza różne głupoty, ale ostatnio z krzesła spadłem. Jakaś nowa dziennikarka, nazwisko nic mi nie mówi, walnęła niusa o salonie Volkswagena. I wszystko fajnie, tylko że ten nius to była czysta reklama nowego modelu passata! Jaja w biały dzień! Materiał wyglądał dosłownie jak reklama albo program sponsorowany. Nie wiem, który mądry jest tam szefem. O ile pamiętam, jakiś Drews. Z byka spadł, puszczając taką rzecz? Dla mnie to podchodzi pod prokuraturę. Nie trzeba być dziennikarzem, żeby wiedzieć, że takie rzeczy są niezgodne z prawem. Autorka to jakaś Zimróz czy jakoś tam. Ktoś zna tę babę? Może to jakaś pracownica działu marketingu Volkswagena? Może ktoś to powinien zgłosić do krajowej rady radiofonii i tv? Czy miasto ma w tej tv jakieś udziały? Ktoś powinien ukarać tego, który to puścił.

Podpis użytkownika:
czarny
Bywalec

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 19:11

nie widziałem tej reklamy niestety ale jezeli jest tak jak mowisz to cos powinno sie z tym zrobic:) ale z drugiej strony trzeba sobie zdac sprawe z tego ze tak małe telewizje lokalne nie maja z czego sie utrzymywac i dlatego posuwaja sie do tak drastycznych srodkow:) pozdrawiam!!!

Podpis użytkownika:
HYPNOSIS SS !!!
ACID LUBIN-!!!
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 19:32

czarny napisał/a:
ale z drugiej strony trzeba sobie zdac sprawe z tego ze tak małe telewizje lokalne nie maja z czego sie utrzymywac i dlatego posuwaja sie do tak drastycznych srodkow:)

to może raczej trzeba dać sobie spokój z tworzeniem takiej telewizji? w jednym serwisie informacyjnym aż dwa komercyjne przekazy - Passat i reklama nowego modelu ubezpieczeń PZU... lokalne media kojarzyć powinny się z niezależnością, powinny być opiniotwórcze.. tutaj tego nie ma..

Podpis użytkownika:
Piotruś
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 06:55

Ja oglądam wyłącznie TVL i nie wiem po co zakładali 2 telewizję w lubinie jaką jest TKL

Dla mnie to jest bez sensu

Podpis użytkownika:
-> www.a-sport.pl / www.forum.a-sport.pl <-

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Radio Maryja moją miłością
polar21
Weteran

Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 22:00

Ja się cieszę że istnieje lokalna TiVi. Przynajmniej moge posłuchać wiadomości z mojego miasta. A już zupełnie murowaną pozycją w każdą niedzielę jest "Prosto z miedzi" naTVL

Podpis użytkownika:
surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 06:58

fan Opla napisał/a:
Kto jest szefem w telewizji kablowej? Nie wiem, który mądry jest tam szefem. O ile pamiętam, jakiś Drews. Z byka spadł, puszczając taką rzecz? Dla mnie to podchodzi pod prokuraturę.

E tam. Uważny obserwator doskonale wie, że klan Drewsów zajmuje się najlepiej propagandą postkomunistyczną lub marketingiem.
fan Opla napisał/a:
Nie trzeba być dziennikarzem, żeby wiedzieć, że takie rzeczy są niezgodne z prawem.

E tam zaraz niezgodne. Takie coś często występuje w tv a np. w gazetach nazywa się "artykułami sponsorowanymi". Największymi utajnionymi akcjami reklamowymi w wiadomościach telewizji maści wszelakiej są opowieści jakie to niezbędne są nam opony letnie/zimowe oraz szczepionki przeciw grypie i to nachalne przypominanie abyśmy tych spraw przypadkiem nie przegapili. Jakie to proste wmówić ludziom że te rzeczy są im niezbędne i wypompować od ludzi gube miliony. Po prostu dziennikarze lubią brać w łapę. W innych profesjach zresztą jest podobnie.

Podpis użytkownika:
Masz fajną fotkę naszego miasta? Pochwal się nią ->

Pełen obiektywizm tylko w:
Obrazek wycięła cenzura na forum.lubin.pl
vendro
Maniak

Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 08:54

komercja dociera WSZEDZIE, na szczescie nasze forum jest NIEZALEZNE.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu