forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Jakie dodatki do kuchni Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie dodatki do kuchni
Autor Wiadomość
marta22
Początkujący

Wysłany: Nie Paź 15, 2017 09:58

Mam meble kuchenne koloru wiśni oxford, czyli beż, jasny brąz. Kafle na podłodze położone w karo mat jasny brąz z jeszcze jaśniejszymi liniami. Ściany jaśniutki beżowy, kafle pomiędzy szafkami kuchennymi dość jasny melanż brązowo-biały, błyszczące. Blaty kuchenne ecri błyszczące z jasnymi małymi plamami brązowymi. Chciałabym ożywić kuchnię, więc jakiego koloru powinny być dodatki? Wiem, duzo tego brązu, ale są jego różne odcienie, to nie będzie to źle wyglądało, przynajmniej mam taką nadzieję. Proszę o propozycje.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Paź 15, 2017 10:35

marta22, o rodzaju dodatków, to już sama zdecydujesz wg własnego gustu. Natomiast ich kolorystyka powinna być zdecydowanie w ciemniejszych barwach, kontrastujacych z tym, co w tej chwili masz w kuchni.

Podpis użytkownika:

Ajlar
Początkujący

Wysłany: Sob Lis 25, 2017 12:34

Do kuchni jak najbardziej pasuja wszelkiego rodzaju witryny oszklone. Mozna w nie zapakowac ozdobna porcelane, czy jakies naczynia - wyglada to ladnie. Bardzo podobaja mi sie meble z sosny, ale takie prawdziwe, z pelnego drewna a nie z plyt OSB - o cos takiego jak tutaj: https://www.urokdrewna.pl/szafy-witryny - piekne, prawda?

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 07:53

No właśnie wybór dodatków powinien zależeć od nad i od tego, co nam się podoba i co będzie pasowało do naszego wystroju.

Podpis użytkownika:

vegeKatarzyna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 27, 2017 08:59

Ja postawiłabym na krwistą czerwień albo faktycznie coś żółtego. To też zależy czy lubisz taką kolorystykę, ale myślę, że mogłoby się fajnie wkomponować i ożywić pomieszczenie.

Podpis użytkownika:

tunka
Bywalec

Wysłany: Czw Sty 04, 2018 10:54

marta22 napisał/a:
Mam meble kuchenne koloru wiśni oxford, czyli beż, jasny brąz. Kafle na podłodze położone w karo mat jasny brąz z jeszcze jaśniejszymi liniami. Ściany jaśniutki beżowy, kafle pomiędzy szafkami kuchennymi dość jasny melanż brązowo-biały, błyszczące. Blaty kuchenne ecri błyszczące z jasnymi małymi plamami brązowymi. Chciałabym ożywić kuchnię, więc jakiego koloru powinny być dodatki? Wiem, duzo tego brązu, ale są jego różne odcienie, to nie będzie to źle wyglądało, przynajmniej mam taką nadzieję. Proszę o propozycje.

Kilka kolorów, które moim zdaniem będa pasowały:
fiolet
mięta
biel
Szkoda,ze nie wstawiłas tutaj zdjęcia kuchni, to o wiele łatwiej byłoby Ci coś konkretnego doradzić.Bez fotografii bardzo trudno jest napisać tutaj co by Ci pasowało.

Kuchnia tak poza tym powinna być funkcjonalna:
https://www.nasztomaszow....a-funkcjonalna/

Tak więc warto jest wyposażyć kuchnię tak aby była nie tylko ładna, ale i wygodna.

Podpis użytkownika:
Pomocna :)

jotek
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sty 09, 2018 14:28

A co powiecie na zastosowanie w kuchni jakiejś tapety ściennej?

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Wto Sty 09, 2018 17:25

Nic nie powiemy. To już było :usmiech:

Podpis użytkownika:

radosna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 11, 2018 12:50

Tapeta będzie odchodzić. Ja bym nie kładła.

Podpis użytkownika:

sombler
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Sty 14, 2018 13:58

Szukasz inspiracji i chcesz zmienić swoją kuchnię? W takim razie koniecznie sprawdź http://www.kuchniaonline....ych-patelniach/

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu