forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Gdzie założyć darmowe konto osobiste? Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie założyć darmowe konto osobiste?
Autor Wiadomość
task
Początkujący

Wysłany: Pią Lip 01, 2016 10:12

Z tego co wiem, to banki już zapowiadają podwyżki za prowadzenie kont osobistych. To mnie trochę zniechęca do korzystania z ich usług.
Macie może jakieś sugestie, w jakim banku mają aktualnie jakieś dobre oferty jeżeli o to chodzi?

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Pią Lip 01, 2016 13:46

A ja jako posiadacz konta w mBanku się spytam. Co się tak strasznie spieprzyło przez ostatnie lata i jaka jest sensowna alternatywa? Poważnie pytam, bez złośliwości.
No można ewentualnie podciągnąć pod to Smart Bank - też ma dobrą ofertę i szczerze mówiąc, aż się dziwię, że jest taka dobra. Odsyłam do portalu z porównaniem kont osobistych: http://konto-w-banku.pl/
Można tam znaleźć specyfikację poszczególnych ofert.

Podpis użytkownika:

AnnaWalicka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 11, 2016 12:36

ja mam w mbanku i jestem zadowolona

Podpis użytkownika:

justyś98
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 21, 2016 13:05

Ja od lat mam konto w ing i jestem zadowolona. Z tego co wiem jedyne darmowe konto to konto w smart banku.

Podpis użytkownika:
Sklep Simba

Kasztel
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sie 03, 2016 21:57

Nie jest tak do końca z tymi podwyżkami bo własnie wiele banków wprowadza obniżki i konta za zero przy minimalnych wymogach zobacz sobie chociażby konto w raiffaisen - http://www.tanie-konto.pl...konto-osobiste/ wymarzone konto osobiste i nie bez przyczyny tak się te konto nazywa.

Podpis użytkownika:

Antos
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sie 09, 2016 11:50

W Raiffeisen jest gwarancja braku zmian kwot, więc moim zdaniem warto zainteresować się tym bankiem. Ja sam chyba tam przejdę bo to co robi BZWBK to jakaś patologia jest.

Podpis użytkownika:

miliwanili13
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sie 09, 2016 13:59

Na 100% darmowe konto oferuje Smart Bank. Wiem też, że w mBanku nie ma praktycznie opłat. W przypadku reszty banków trzeba płacić za jakieś duperele.

Podpis użytkownika:
polskabankowosc.com.pl - kredyt hipoteczny

tunka
Bywalec

Wysłany: Sro Lis 23, 2016 10:50

Nie zastanawialiście się może nad załozeniem sobie konta oszczędnosciowego? Take konto daje Wam oprocentowanie. Tak wiec moze byc o wiele bardzieij opłacalne od zwyklego konta, które praktycznie niczego nie daje i trzymane na nim pieniadze jedynie tracą na wartości,,,,

Poza tym konta oszczędnościowe współcześnie wcale nie są takie złe. Zerknijcie sobie tutaj:
http://www.postawnaswoim....czednosciowych/

Z rankingu kont oszczędnościowych wynika,że wiele z nich daje oprocentowanie 4%.

Podpis użytkownika:
Pomocna :)

lubinka
Bywalec

Wysłany: Sro Lis 30, 2016 14:45

Ja mam dwa konta w tym jedno w mbanku i jest spoko, w pełni darmowe jeżeli nie wyrobisz karty.

Podpis użytkownika:

ortofontaa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 30, 2016 19:50

lubinka napisał/a:
Ja mam dwa konta w tym jedno w mbanku i jest spoko, w pełni darmowe jeżeli nie wyrobisz karty.

też mam w mbanku, ale chyba się przeniosę bo od nowego roku wprowadzają opłaty ;(
znacie jakieś inne darmowe konta?

Podpis użytkownika:

aragz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 12, 2016 11:27

Ja od dawna korzystam z eKonta i to konto faktycznie jest darmowe, pod warunkiem że nie mamy potrzeby korzystania z karty do bankomatu. Druga opcja to konto godne polecenia w BZ WBK ale niestety teraz już nie jest to konto w pełni darmowe bo doszły opłaty za korzystanie z karty i dodatkowe prowizje za weryfikacje przelewów.

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Wto Gru 13, 2016 14:00

A są takie konta? Wydaje mi się, że nie ma nic za darmo

Podpis użytkownika:

oahu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 15:04

Od tego roku już nie ma stricte darmowych kont, każde konto w banku wymaga teraz spełnienia od nas różnych warunków, np. płatność kartą na daną kwotę, wpływające wynagrodzenie itd

Podpis użytkownika:

garwolin3278
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Paź 22, 2017 22:00

Nie zgodzę się, bo jest z czego wybierać. Zerknij sobie na http://biznes.interia.pl/...ik,2490759,4166, to sam się przekonasz.

Podpis użytkownika:

Zloty
Bywalec

Wysłany: Sro Lis 08, 2017 14:12

na czymś bank musi zarobić.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu