forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Komputery i internet » Tablet Poprzedni temat :: Następny temat
Tablet
Autor Wiadomość
lubinka
Bywalec

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 08:56

Powinnam sobie tai tablet kupić, to fajny sprzęt.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Sro Lut 01, 2017 14:27

Ja szukam teraz jakiejś fajnej promocji na tablety. Ale póki co to w sklepach nie ma nic ciekawego.

Podpis użytkownika:

moro
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 14:33

Ja już przez moją nieuwagę rozwaliłem sobie dwa tablety, musiałbym mieć chyba taki pancerny sprzęt jak tutaj żeby przetrwał u mnie dłużej :) .

Podpis użytkownika:

Ajlar
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sie 23, 2017 18:24

Tablet nie koniecznie trzeba kupowac nowy - mozna go przeciez naprawic. Jesli chodzi o drozsze modele, to jest to jak najbardziej oplacalne. Zobacz sobie sam koszt naprawy: http://mobisklep.eu/naprawa-tabletow/ - nie warto czasem od razu wywalac sprzetu, nawet jak jest pekniety ekran czy gniazdo ladowania.

Podpis użytkownika:

kamila16
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:32

Ja znów nie jestem fanką tabletów - uważam je za zbyt ograniczające. Lepiej kupić laptop - tym bardziej, że bez problemu znaleźć można modele stosunkowo tanie. Sama, zamierzam niebawem kupić https://www.morele.net/wi...czy-warto/4088/ - potrzebuje go głównie do przeglądania internetu i odtwarzania filmów - czy myślicie, że się nada?

Podpis użytkownika:

januszki
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 17:16

Tablet dobra opcja. Do niedawna sam byłem nie bardzo przekonany do tego sprzętu. Chciałem mieć coś na czym mógłbym sensownie oglądać seriale, bo siedzenie przed kompem wykańczało mi kręgosłup a telewizor tylko po to kupować to wyrzucanie kasy w błoto to w końcu przełamałem się i sprawiłem sobie Apple iPad Pro 12,9" 64GB Space Gray. I muszę przyznać, że to naprawdę fajne urządzenie. Nie dość, że mogę na nim oglądać tak jeszcze pocisnąć w gierki czy poczytać w drodze do pracy bo to takie lekkie i poręczne a wyświetlacz naprawdę duży. Nie jest to tania zabawka ale jak ktoś naprawdę będzie używał to jest to świetna sprawa. ;-)

Podpis użytkownika:
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie. - Henry Ford

Aro432
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Paź 03, 2017 09:56

Szczerze mówiąc jeśli bym miał wybierać między systemami operacyjnymi na urządzeniach mobilnych to też bym wybrał Androida. W takim wypadku niczym nie odstaje od Windowsa, a w wielu aspektach jest nawet lepszy :)

Podpis użytkownika:

Strona 3 z 3  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu