forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Tanie ubezpieczenie oc Poprzedni temat :: Następny temat
Tanie ubezpieczenie oc
Autor Wiadomość
Marecki11
Początkujący

Wysłany: Wto Mar 08, 2016 08:53

Cześć
Interesuje mnie wasza opinia na temat ubezpieczeń OC, tzn z jakiego ubezpieczenia obecnie korzystacie, jakie płacicie stawki oraz jakie polecacie. Ja obecnie za auto z 1999 roku 1.6 pojemność W PTU płace 407zł i to po zniżce 10% za 3 lata obecności Da się jeszcze zjeść z tej ceny, u innego ubezpieczyciela??

Podpis użytkownika:

marta22
Początkujący

Wysłany: Wto Mar 08, 2016 13:04

Możesz sobie sam porównac jak przedstawiają się oferty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych. Na stronie jest kalkulator ubezpieczeń:
https://superpolisa.pl/
Wpisz tam informacje o aucie to pojawi Ci się lista ofert towarzystw.

Powiem Ci,ze w mojej karierze jedynie raz przedlużałem umowę. A tak to co roku ubezpieczam się u innego ubezpieczyciela bo okazuje sie,ze ktos inny ma o wiele lepsza ofertę. Róznice są znaczne dlatego też tak ważne są porównania.

Podpis użytkownika:

mfind
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Mar 08, 2016 16:59

Hej,
Składka OC jest obliczana dla każdego kierowcy indywidualnie, więc porównanie miedzy tym ile kto płaci w jakiej firmie na niewiele się zda (dla Ciebie OC w PZU może być najtańszym rozwiązaniem, np. dla mnie będzie najdroższą ofertą).

Zachęcam do skorzystania z naszego kalkulatora OC (https://mfind.pl) i wykonania kalkulacji. Na końcu otrzymasz listę kilkunastu ofert dla Ciebie posortowanych od najtańszej do najdroższej, zakup możesz zrobić przez internet i jeszcze dziś mieć polisę na emailu :) Dodatkowo jeśli odezwiesz się na priv pomożemy w przeliczeniu składki i dorzucimy rabat dla forumowicza/forumowiczki :)

Pozdrawiam,
Łukasz

Podpis użytkownika:
mfind.pl - porównywarka OC i AC, która dba o kierowców :)

sereno
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Mar 09, 2016 14:38

Złóż zapytanie o ubezpieczenie OC tutaj: http://www.ideafairplay.p...bezpieczenie-oc
Wskażesz w nim jakie konkretnie potrzebujesz, a portal wytypuje najbardziej odpowiednie dla Ciebie. W projekcie bierze udział kilkadziesiąt firm więc wybór jest spory.

Co więcej jeśli uznasz, że oferta jest korzystna będziesz mógł wskazać wybraną przez siebie organizacje charytatywną, społeczną, sportową do której pójdzie część pieniędzy jakie zapłacisz za umowę.

Tak więc, w ten sposób masz dobrą umowę i jednocześnie satysfakcję z pomagania.

Podpis użytkownika:

Lubinianin24
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 10, 2016 19:07

Myślę, że najlepiej iść do biura ubezpieczeń, gdzie pracownicy zaproponują nam ciekawą polisę w dobrej cenie. Robię tak od piętnastu lat i nie narzekam na stawki.

Podpis użytkownika:

mfind
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Mar 11, 2016 16:29

Lubinianin24 napisał/a:
Myślę, że najlepiej iść do biura ubezpieczeń, gdzie pracownicy zaproponują nam ciekawą polisę w dobrej cenie. Robię tak od piętnastu lat i nie narzekam na stawki.

Obecnie można dokładnie to samo zrobić tylko przez telefon lub livechat. Przynajmniej u nas przykładamy dużą wagę do tego, żeby odpowiedzieć i doradzić klientowi w przypadku każdego pytania na temat ubezpieczeń :)

Pozdrawiam,
Łukasz

Podpis użytkownika:
mfind.pl - porównywarka OC i AC, która dba o kierowców :)

zuzia.gola
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lis 22, 2016 13:38

Teraz tym bardziej warto poszukać najtańszego bo ceny poszły sporo w górę. Ostatnio znalazłam taką porównywarkę https://superpolisa.pl i okazało się, że sporo przepłacamy aż serce boli.

Podpis użytkownika:

andrea
Nowy(a) na forum

Osiedle: ustronie
Wysłany: Sro Lis 23, 2016 23:09

taaa w dobrej cenie, ja zapłaciłam w tym roku OC wysokości mojej pensji miesięcznej :/ - nowy kierowca i takie wysokie oc :(

Podpis użytkownika:

carmel
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Maj 17, 2017 08:28

Niestety ceny OC bardzo wzrosły i to tym bardziej powinno skłonić do szukania najkorzystniejszych ubezpieczeń a agencja ubezpieczeniowa fullpolisa.pl ma naprawdę dobrą ofertę, ja skorzystałam.

Podpis użytkownika:

Kasztel
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lip 21, 2017 16:30

Również polecam Superpolisa.pl w tym roku już ubezpieczyliśmy samochód jeszcze mieszkanie będziemy musieli, mi akurat może nie zawsze chodzi o zaoszczędzenie pieniędzy chociaż faktycznie jest taniej przez internet, ale bardziej o to, że jest wygodniej zdecydowanie bo takie ubezpieczenie przez porównywarkę wyszukujemy i zamawiamy siedząc w domu czy pracy.

Podpis użytkownika:

Bosch
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 14:57

Teraz już raczej ciężko mówić że OC jest tanie ;) Jak nie wiecie gdzie wykupić OC czy AC to tutaj https://najtaniejuagenta.pl/ sobie wyliczcie. Na stronie można porównać ok 55 ofert, więc już rozeznanie w rynku ma się dość konkretne.

Podpis użytkownika:

Elinor
Początkujący

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 09:04

dla każdego "tanie ubezpieczenie" oznacza coś innego. Niemniej jednak, ja proponuję Axa, ma u nich polisę od lat i jestem bardzo zadowolona.

Podpis użytkownika:

maksik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 29, 2017 14:45

Z tym OC teraz to na prawdę jest masakra, ceny są straszne. Na szczęście ubezpieczyciele dają spore zniżki. Najlepiej oferty towarzystw ubezpieczeniowych sprawdzić w porównywarce, ja korzystam z https://rankomat.pl/ od zawsze. Zamawiając polisę przez internet i płacą kartą też można dostać drobne zniżki. Razem to nawet z 70 % można nazbierać i oszczędzić.

Podpis użytkownika:

Welemederka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 11:39

Ja osobiście nie mam stałego ubezpieczyciela bo ceny za każdym razem wychodzą różnie, kiedyś trzymałam się jednego towarzystwa ale to nic nie daje. Ostatnio jak szukałam nowego ubezpieczenia oc stwierdziłam, że poszukam w internecie tutaj https://www.ceneo.pl/Ubezpieczenia_OC_i_AC i faktycznie czasem można trafić na lepsze oferty, a w przypadku oc chodzi tylko o to żeby było najtaniej.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu