forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Muzyka » Lekcje gry na perkusji (Lubin i okolice) Poprzedni temat :: Następny temat
Lekcje gry na perkusji (Lubin i okolice)
Autor Wiadomość
rezik007
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Lip 01, 2017 16:06

Witam. Udzielę lekcji gry na perkusji osobom początkującym, które chciałyby nauczyć się gry na tym instrumencie. Jestem pasjonatem, na perkusji gram 9 lat i podchodzę do tego profesjonalnie. Oferuję naukę z zakresu podstaw gry, teorii techniki oraz rytmów z różnych gatunków muzyki (rock, pop, funk, rnb, muzyka alternatywna). Daję możliwość ćwiczenia na swoim własnym sprzęcie oraz dzielę się wiedzą przydatną do szybszego, osobistego rozwoju gry na instrumencie perkusyjnym. Lekcji udzielam na terenie Osieka ale mogę dojechać do Lubina lub innych miejscowości w okolicy. Zapraszam do siebie na pierwszą lekcję pokazową za darmo :)
Cena: 30zł/h
Próbek mojej gry można posłuchać w nagraniach zespołu z którym współpracowałem (rock/alternative/indie): Kanał Youtube
W razie pytań zapraszam do kontaktu :)

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sob Lip 01, 2017 23:52

rezik007, szukaj naiwnych dalej. Powodzenia ! :usmiech:

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Lip 02, 2017 08:35

Corocznie do MDK zgłasza się kilku osób zainteresowanych nauką gry na perkusji, ale Placówka nie prowadzi takich zajęć...

Podpis użytkownika:

januszki
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 17:04

andros napisał/a:
Corocznie do MDK zgłasza się kilku osób zainteresowanych nauką gry na perkusji, ale Placówka nie prowadzi takich zajęć...

A szkoda bo sam bym poszedł na takie coś. Trzeba się rozwijać :jezyk:

Podpis użytkownika:
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie. - Henry Ford

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 20:42

januszki, Ty jesteś chyba chory na głowę. Z Lublina byś przyjeżdżał do Lubina na zajęcia gry na perkusji ?

Podpis użytkownika:

januszki
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:38

Wiesz jak trudno znaleźć nauczyciela który naprawdę coś potrafi? A przy tym mieć jeszcze gdzie grać? Potrafiłem przez kilka lat dojeżdżać do dziewczyny do Szczecina kilka razy w miesiącu, więc wycieczki mi się straszne ;)
A tak już całkiem serio, wracam z wygnania zawodowego na wschodzie do Lubina za niedługo (tak przynajmniej obiecują).

Podpis użytkownika:
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie. - Henry Ford

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu