forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Komputery i internet » zakupy w internecie - za czy przeciw? Poprzedni temat :: Następny temat
zakupy w internecie - za czy przeciw?
Autor Wiadomość
guzik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Mar 27, 2017 08:51

Jesteście zwolennikami zakupów w internecie, czy raczej przeciwnikami? Ja przyznam, że bardzo lubię tę formę zakupów, bo nie muszę wybierać się do żadnych przepełnionych ludźmi sklepów ;) A czas , który oszczędzam robiąc zakupy online mogę poświęcić na spacer po parku, czy zabawę z dzieciakami :) Ostatnio nawet leki kupuję online - zaczęło się niewinnie od https://www.magneb6.pl/, a teraz już wszystkie te, które są potrzebne :)

Podpis użytkownika:

marylkapy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Kwi 03, 2017 18:08

Wygodna i dostępna z każdego miejsca forma zakupu. Kupuję jak najbardziej.

Podpis użytkownika:

garwolin3278
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Kwi 08, 2017 21:19

Ja też wolę w internecie kupować, bo od razu zrobisz porównanie i poczytasz opinie. Niektóre sklepy, np. obi robią też poradniki związane z remontami. Tu akurat daje link do elektronarzędzi https://www.obi.pl/technika/elektronarzedzia/c/278 jednak ich eksperci piszą na blogu jak wziąć się za malowanie ścian od początku do końca. To pomocna opcja i wiele tym zyskują.

Podpis użytkownika:

kornik
Początkujący

Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 03:53

U mnie dokładnie tak samo - szukałem kiedyś informacji na necie o zespole jelita wrażliwego i znalazłem http://www.no-spa.pl/zesp...o/przyczyna-zjn. Przy okazji zamówiłem leki, które uśmierzą ból. A teraz to już często zamawiam, i to przeróżne rzeczy :)

Podpis użytkownika:

otylkawu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 13:25

Kupuję jak najbardziej. Do tej pory nie miałam żadnego zdarzenia, że coś było nie tak. Jaka to oszczędność czasu, którego mamy coraz mniej.

Podpis użytkownika:

Mada
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Lip 02, 2017 17:33

W zupełności zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Kto teraz ma czas biegać po sklepach i porównywać oferty albo szukać konkretnej rzeczy. A tak siadamy przed komputer i w ciągu kilku minut mamy to, co chcemy. ja tak kupiłam w ostatnim czasie zasilacz do laptopa ze strony https://seltrade.pl/notebooki-akcesoria-do-notebookow/zasilacze

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Lip 02, 2017 17:50

Mada, mam podobne zdanie. Sporo rzeczy kupiłem na internetowych portalach aukcyjnych i nigdy nie zostałem oszukany.

Podpis użytkownika:

januszki
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 17:03

Czemu nie jak można kupić rzeczy taniej. Choć nie powiem, ze stacjonarnych sklepów na rzecz tych internetowych nigdy nie zrezygnuje.

Podpis użytkownika:
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie. - Henry Ford

Nemo
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Paź 13, 2017 13:52

Dokladnie, w ciagu roku mozna zaoszczedzic sporo kasy.

Podpis użytkownika:

ulencja34
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wczoraj 11:22

Tym bardziej, że teraz wszystko da się kupić i załatwić przez sieć. :) Technologia idzie coraz bardziej do przodu. Ja korzystałam już ze sklepów online z odzieżą, obuwiem, z apteki, nawet telefon kupiłam przez sieć. Wszystkie sprawy bankowe także załatwiam przez telefon. :) Moja koleżanka wymieniła za to meble do sypialni i także jest zadowolona. :) Jak tak dalej pójdzie to w ogóle nie potrzeba będzie wychodzić po zakupy.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu