forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Ogrzewanie w domu jednorodzinnym Poprzedni temat :: Następny temat
Ogrzewanie w domu jednorodzinnym
Autor Wiadomość
razmus
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 11:36

Moja gruntowa pompa ciepła sprawdza się bardzo dobrze, więc wydaje mi się że taki sposób ogrzewania jest jak najbardziej skuteczny. Korzystam z pompy od firmy Fonko , która jest polską firmą. Wszystko wykonane zostało na zamówienie, a sama jakość urządzenia stoi na bardzo wysokim poziomie. Myślę że bez wahania jeszcze raz zdecydowałbym się na takie rozwiązanie.

Podpis użytkownika:

Marecki11
Początkujący

Wysłany: Pon Paź 16, 2017 11:00

Błagam. Nie montujcie sobie piecy węglowych. Osobiscie bardzo denerwuje mnie to, że zimą praktycznie całe miasto jest zadymione od dymu. Co najgorsze ludzie spalają czasami śmieci.
Jesli dom jest odpowiednio ocieplony to ogrzewanie gazowe czy olejem opałowym może byc bardzo wydajne i tańsze niż węgliel ( który będzie ciągle drożał).
Warto jest przy okazji zamontować kolektory słoneczne:
http://strefaenergii.com/oferta/fotowoltaika.html

Które będą ogrzewały nie tylko ciepła wodę. Ale również wspomagały ogrzewanie całego domu zimą. Rachunki będa o wiele mniejsze.

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu