forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Kupię / sprzedam » NADWAGA? OTYŁOŚĆ? CHCESZ WRESZCIE SCHUDNĄĆ? Poprzedni temat :: Następny temat
NADWAGA? OTYŁOŚĆ? CHCESZ WRESZCIE SCHUDNĄĆ?
Autor Wiadomość
wieslaw
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Cze 25, 2006 09:11

Myślisz o utracie zbędnych kilogramów i chcesz coś z tym zrobić?
Poprzednie odchudzanie nie dało oczekiwanych rezultatów?
Nie chcesz się znowu głodzić i nie dojadać?
Marzysz by Twoja dieta nie miała później efektu jo-jo?
Brakuje Ci energii życiowej?
Odezwij się na GG: 581918, napisz maila albo zadzwoń 502 469 842 - wspólnie rozwiążemy Twój problem !!
Zapraszam Cię na moją stronę. http://www.wieslaw.mojawaga.pl
e-mail: wieslaw_st@wp.pl

Podpis użytkownika:
Bosch
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Paź 14, 2016 09:55

A stosował ktoś z Was Bio CLA z zieloną herbatą? Szukam jakiegoś suplementu, takiego najlepiej właśnie z naturalnych składników żeby sobie nie szkodzić... Brał ktoś ten Bio CLA i może się wypowiedzieć? Skuteczny jest czy szkoda pieniedzy?

Podpis użytkownika:

Ajlar
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 17, 2016 17:14

Niestety nie mam wiedzy na temat suplementów na odchudzanie. Czy to jest takie skutecznie - hmmm no nie wiem. Sama jestem na diecie ale nie uzywam zadnych wspomagaczy w postaci tabletek. Wybrałam diete z Herbalife oparta na koktajlach http://www.sklepdiety.pl/..._herbalife.html . To bardzo przyjemna dieta - nie trzeba wiele czasu na przygotowanie posiłków (koktajle robi się dosłownie błyskawicznie) a poza tym nie chodze głodna jak to bywa z reguły na dietach. Jesli nie wiecie jaka dieta z Herbalife byłaby najbardziej odpowiednia, na stronie sklepu możecie skorzystac z porady specjalisty lub zapisac sie na analizę składu ciała. To ułatwi dopasowanie diety.

Podpis użytkownika:

norefka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Kwi 03, 2017 10:01

Ja raczej staram się naturalnie odchudzać, czyli sport i zdrowa dieta. Na początku mój organizm źle reagował, często robiła kuracje dicopegiem 10g przez nawracające zaparcia, ale z czasem wszystko się unormowało i jestem już na dobrej drodze

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Wto Maj 09, 2017 08:46

Żeby schudnąć trzeba czegoś więcej niż diety cud i suplementy, które prędzej odchudzą portfel, ćwiczenia i przede wszystkim zdrowa dieta to podstawy

Podpis użytkownika:

Ida23
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 11:21

Masz rację. Na szczęście są teraz osoby takie jak pan tutaj http://wswietnejformie.pl/ czyli trenerzy personalni. Dzięki ich wskazówkom i regularnym treningom można osiągnąć wymarzoną sylwetkę i generalnie nabrać formy. A suplementy ok, ale jako dodatek.

Podpis użytkownika:

alex
Początkujący

Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 14:53

rada jest prosta trzeba wcześniej wstać od stołu :) wybierać dobre i naturalne produkty np z tego sklepu http://www.naturalny24.pl/

Podpis użytkownika:
człowiek się rodzi zdolnym a później.......idzie do szkoły

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu