forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Lato i wakacje w kraju, czy wyjechać? Poprzedni temat :: Następny temat
Lato i wakacje w kraju, czy wyjechać?
Autor Wiadomość
Ajlar
Początkujący

Wysłany: Nie Cze 26, 2016 20:56

A co myslicie o propozycji - wypozyczyc łodzie rybackie i ruszyc sobie w taki mini 'rejs' po jakims polskim jeziorze?

Podpis użytkownika:

pinio555
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sie 22, 2016 11:56

A słyszałyście o akcji Primavery Fit tydzień dla aktywnych mam nad morzem? Zajrzyjcie sobie tutaj:www.primaveraspa.pl/cenni...a-aktywnych-mam . Jest to cały tydzień w świetnym hotelu nad morzem przeznaczony na powrót świeżo upieczonej mamy do zdrowia psychicznego i fizycznego. W pakiecie są specjalne zabiegi ujędrniające ciało, ćwiczenia przygotowane z myślą o jednoczesnej zabawie z maluszkiem, 3 treningi dziennie, m.in. ABT, TBC, Zdrowy kręgosłup itp.

Macie zamiar się wybrać? Ja się cały czas zastanawiam, można się wybrać również całą rodzinką więc oferta jest bardzo ciekawa.

Podpis użytkownika:

lubinka
Bywalec

Wysłany: Pon Sie 29, 2016 10:34

Ja polecam zerknąć na blog http://www.mojpunktwidzeniablog.com/ Fajne relacje z podróży i dużo porad. Sama szukałam o Maroku i Włoszech :) Coś dla tych którzy chcą się przygotować na wyjazdy :D

Podpis użytkownika:

olga01
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sie 30, 2016 14:22

ja wolę wyjechać za granicę. w Polsce niestety za dużo ludzi ma parcie na zarobek kosztem turystów w sezonie i za tę samą cenę, którą przeznaczyłabym na 3 dni nad polskim morzem, pojadę do Grecji na tydzień

Podpis użytkownika:

kornik
Początkujący

Wysłany: Sro Lis 23, 2016 19:45

To prawda, że w Polsce duży nacisk kładzie się na zarobek, dlatego często o jest zorganizować sobie wypad za granicę za podobną kwotę co wczasy w Polsce. W tym roku byłliśmy w Hiszpanii, wymieniliśmy walutę w https://internetowykantor.pl/kurs-euro/, kupiliśmy tanie noclegi i udało się złapać na całkiem rozsądne ceny lotów. Jedzenie zorganizowaliśmy sobie sami.

Podpis użytkownika:

garwolin3278
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Lis 27, 2016 16:43

Ta strona https://www.walutomat.pl/kursy-walut/gbp-pln/ też może Ci się przydać, w zależności, w jakie miejsce jedziesz. Mają wszystkie kursy walut, więc bez problemu pomogą.

Podpis użytkownika:

elik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 28, 2016 20:44

Teraz to ja bardziej myślę o feriach zimowych. Wiele osób mówiło mi, że warto jechać do Terma Bania i może się tam wybiorę bo samo miejsce jest bardzo ładne. do tego ich oferta jest dość przystępna i mi odpowiada. Jestem ciekawa czy byliście tam kiedyś ?

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Czw Gru 29, 2016 18:09

Nie lepiej skoczyć gdzieś w Beskidy?

Podpis użytkownika:

Tymoteusz1
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Maj 10, 2017 20:02

Patrząc na to, jak wygląda u nas wiosna, to zdecydowanie nie warto ryzykować i marnować urlopu na pobyt w Polsce, zdecydowanie lepiej poszukać wakacji za granicą i to takich, które nie wyniosą nas wcale dużo więcej niż wakacje w Polsce. Loty możemy zarezerwować już teraz, a jeśli chodzi o nocleg, to wystarczy mieć pod ręką taką wyszukiwarkę, jak hotelscombined.com , jest to baza 5 milionów ofert, więc na pewno trafimy na cos idealnego w naszym budżecie ;)

Podpis użytkownika:

nerim
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 12:17

Ja w tym roku wybrałam się do Włoch na wakacje. Akurat loty były w całkiem niezłych cenach, a do tego udało mi się znaleźć fajne kwatery na bookaparcie także byłam bardzo zadowolona.

Podpis użytkownika:

Risbur
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 17:27

To zależy jakim budżetem dysponujesz. Najtaniej bedzi nad polskim morzem, i t ni w namiocie w dodatku z jedzeniem na mieście. Natomiast jeśli planujesz wakacje "na bogato", to za pewne bardziej będzie Ci sie opłacać jechać/lecieć za granic. Są plusy i minusy :)

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Czw Sie 17, 2017 08:57

Jak ktoś ma pieniądze i możliwości to czemu nie wyjechać?

Podpis użytkownika:

PatiNowak
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sie 23, 2017 15:13

Ja w tym roku trafiłam na bardzo tanie bilety do Włoch (bodajże 300 zł w dwie strony, bo kupiłam ze sporym wyprzedzeniem). Pogoda tam jest zawsze, nie ma ryzyka, że będzie padać cały dzień. W końcu zwiedzę to miasto, od dawna o tym marzyłam. Myślę tylko czy opłaca się wynajmować przewodnika po Rzymie? Na przykład do Watykanu - http://www.przewodnikporzymie.it , różne są wycieczki do wyboru.

Podpis użytkownika:

agatakar
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sie 23, 2017 18:34

Lepiej jechać w gór - to najlepsze miejsce do aktywnego wypoczynku. Już nieraz wracałam z gór wypoczęta i zadowolona. Polecam ten sposób wypoczynku każdemu.

Podpis użytkownika:

meredithy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Sie 26, 2017 00:30

nerim napisał/a:
Ja w tym roku wybrałam się do Włoch na wakacje. Akurat loty były w całkiem niezłych cenach, a do tego udało mi się znaleźć fajne kwatery na bookaparcie także byłam bardzo zadowolona.

Zgadzam się, to fajny pomysł.

Podpis użytkownika:

Strona 3 z 4  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu