forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Komputery i internet » Outsourcing IT do call center Poprzedni temat :: Następny temat
Outsourcing IT do call center
Autor Wiadomość
pita
Bywalec

Wysłany: Sro Sty 07, 2015 06:20

Potrzebujemy zlecić komuś outsourcing it w zakresie serwisu komputerów w call center na 60 stanowisk komputerowych. Praktycznie codziennie coś się dzieje - pojawiają się nowe problemy techniczne itd. Czy możecie polecić coś w tym zakresie?

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Sro Sty 07, 2015 09:29

A nie lepiej zatrudnić jakiegoś informatyka na etat lub na umowę zlecenie? Masz go wtedy cały czas pod ręką. Przy takiej ilości komputerów nic dziwnego, że cały czas coś się dzieje. Jeżeli musi to być koniecznie outsourcing IT to zgłoś się do http://www.itworks.pl/ - być może mają swój oddział też w Lubinie. Oni ogarniali sprzęt komputerowy i usługi sieciowe w mojej poprzedniej firmie. Większość rzeczy udawało się załatwić zdalnie - czasami jakiś technik od nich przyjeżdżał do grubszych awarii.

Podpis użytkownika:

lublublub
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Paź 04, 2015 10:43

Moja firma korzysta z itelligencegroup.com ale mamy całkiem inny profil działalności więc nie wiem czy Twój temat się łapie. U nas bardziej chodzi o wdrażanie SAP ale widzę, ze outsourcing IT też mają w ofercie.

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Pią Paź 09, 2015 09:50

My właśnie korzystamy z systemu qlikview z BPX Global. Sprawdza się znakomicie, więc uważam, że taki outsourcing świetnie się sprawdza.

Podpis użytkownika:

Doz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 28, 2016 14:52

Z własnego doświadczenia mogę polecić outsourcing IT. Korzystaliśmy z tego typu usług we Wrocławiu i okazały się strzałem w dziesiątkę. Po co zatrudniać etatowego informatyka. Po co nam problemy przy rekrutacji, zwłaszcza jeśli firma jest z zupełnie innej branży. A koszty pracownika też nie są małe. Outsourcing pozwala korzystać nam z wiedzy profesjonalistów zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

Podpis użytkownika:

Darria
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Paź 14, 2016 16:20

Według mnie w wielu firmach czy biurach dobra linia telefoniczna to podstawa, bowiem bez tego nie mam mowy o sprawnym działaniu call center. Jeżeli chodzi o propozycje operatorów telekomunikacyjnych, moim zdaniem interesująco przedstawia się ta od t-mobile http://biznes.t-mobile.pl...kacja/infolinia . Co o niej sądzicie?

Podpis użytkownika:

Turko
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 25, 2016 11:17

Pod kątem systemów i ich wyboru dobrze jest najpierw porównać kilka propozycji, zobaczyć prezentacje i możliwości, a potem się decydować. Na stronie http://www.firma.egospoda...DMS,1,51,1.html masz to dobrze opisane, więc zerknij w wolnej chwili.

Podpis użytkownika:

moro
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 09, 2017 11:15

To czy outsourcing IT będzie się opłacał czy nie to już zawsze zależy od indywidualnego przypadku. A jakby ktoś się jeszcze wahał czy korzystać z takich usług czy nie to polecam przeczytać: http://www.sukcesmagazyn.pl/artykul/1228354.html

Podpis użytkownika:

minot
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 10:11

Szczerze mogę polecić wrocławski outsourcing it z Itbce.com Nasza firma korzysta z ich usług i są naprawdę dobrzy w tym co robią.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu