forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Lubin w si@ci » Jaki internet na Przylesiu? Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki internet na Przylesiu?
Autor Wiadomość
Lemmy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Gru 24, 2016 11:08

Witam. Jaki internet jest aktualnie najlepszy i najtańszy na przylesiu? Od którego dostawcy? Interesuje mnie internet z telewizją.
UPC?
Netia?
Vectra?
Który polecacie w granicach 70-80zł?
Chodzi zarówno o parametry (najszybszy, najwięcej kanałów itp) jak i o stabilność. Doradźcie coś.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sob Gru 24, 2016 11:27

Lemmy, mam Vectrę. 20 GB ( mnie to wystarcza ) , 130 programów w telewizorze, 40 programów tv w komputerze i 100 minut na darmowe rozmowy telefoniczne do telefonów stacjonarnych i komórkowych. Cena 80 zł. Czasami zdarzają im się potknięcia, ale u innych operatorów sieci też się zdarzały.

Podpis użytkownika:

neemeroosi
Nowy(a) na forum

Osiedle: neemeroosi
Wysłany: Nie Lut 19, 2017 22:16

Ja polecam UPC lub Vectre. Najlepsze nety ma kablówka. Netia ok ale tylko wtedy, gdyby szedł do Ciebie światłowód, a nie zwykły kabel.

Podpis użytkownika:
www.prawniczyranking.eu - strona o prawnikach

falkowska
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 11:15

My zrezygnowaliśmy ze stacjonarnego internetu, obecnie używam lte z play, nie jest najgorzej, cena adekwatna do jakości - tyle powiem... :)

Podpis użytkownika:

kiper21
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 20:12

Mieszkasz w Przemyślu i jeszcze się zastanawiasz? :) Sprawdź sobie Orange! Ofertę znajdziesz na http://swiatlowod.orange.pl/przemysl - moim zdaniem to najlepsze, co ma do zaoferowania miasto. Szybki światłowód, niesamowita prędkość, najwyższa jakość, a jak masz inne usługi w Orange, to można to fajnie połączyć. Moim zdaniem to świetna sprawa.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu