forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Inne » Naprawa pralki Poprzedni temat :: Następny temat
Naprawa pralki
Autor Wiadomość
Ella06
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sie 15, 2006 22:38

Szukam fachowca od naprawy pralki i takiego który naprawi ją u mnie w domu.

Podpis użytkownika:
/|\Atari
Nowy(a) na forum

Osiedle: Naprzeciw Tesco:P
Wysłany: Sro Sie 16, 2006 22:13

Witam. Naprzeciw restauracji beatka jest sklep AGD w którym sprzedaje i serwisuje facet siedzący w branży od lat. Może dojechać. A co się z pralką konkretniej stało? Jaka marka i model?

Podpis użytkownika:
Ella06
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sie 17, 2006 18:57

Tamten Pan naprawiał mi już pralkę ale z marnym skutkiem. Pralka ma 7 lat i jest to ardo. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie. E.

Podpis użytkownika:
/|\Atari
Nowy(a) na forum

Osiedle: Naprzeciw Tesco:P
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 22:40

Prawdopodnie czas na zakup nowej... (biorąc pod uwage marke). Niekoniecznie usterce musiał uledz element wymieniony/naprawiony. Pralka, jeśli była intensywnie użytkowana, zaczyna poprostu ogólnie się już "sypać". Co konkretniej dolega tej Ardo?

Podpis użytkownika:
Ella06
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Sie 18, 2006 17:35

Tak na marginesie bardzo dziekuję za zainteresowanie moją skromną parlką:) Pralka jakby zacina się i wtedy buczy, najczęściej dzieje się to przy odwirowywaniu. Nie mam jeszcze ochoty na nową i może uda mi się tę w końcu naprawić. El.

Podpis użytkownika:
tunka
Bywalec

Wysłany: Pią Cze 17, 2016 08:40

Skoro juz piszemy o pralkach... Czy możecie doradzić jakieś konkretne modele, które nie są tak awaryjne?

Podpis użytkownika:

Marecki11
Początkujący

Wysłany: Pią Cze 17, 2016 10:51

Ja pracuję obecnie w serwisie i trafia do nas sprzęt praktycznie wszystkich marek jednakże mamy stosunkowo mało sprzętów Candy do naprawy. A jeśli już to wybrane części mozna łatwo podmienić tak wiec naprawa sprzętów tej firmy nie jest taka droga. Jeśi miałbym wybierać dla siebie jakąś pralkę czy zmywarkę w niższej grupie cenowej to na pewno byłaby to firma Candy. Z uwagi właśnie na niewielką awaryjność.
Jeśli planujesz zakup to na stronie jest ich katalog: http://www.candy.pl/pl

Podpis użytkownika:

lubinka
Bywalec

Wysłany: Pią Lip 01, 2016 10:03

Ostatni sama miałam problemy z pralką. Upewnij się że koleś jest ok!!

Podpis użytkownika:

lubinka
Bywalec

Wysłany: Pon Sie 08, 2016 08:03

Ja też miałam problem z pralką. I w końcu kupiłam nową. Stwierdziłam, że skoro mam naprawić starą to lepiej już kupić nową. Niestety nie znam nikogo, kto specjalizuje się w naprawach. Mogę jedynie podesłać stronę gdzie sama szukałam pralki: http://www.homebook.pl/produkty/pralki i jestem zadowolona. Powodzenia w naprawie pralki. Osobiście polecam kupno nowej, jeżeli zepsuta jest bardzo stara. :)

Podpis użytkownika:

Sabinn3w
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Paź 05, 2016 15:49

A ja polecach fachowców z Technikan.pl Przyjadą, naprawią i jeszcze zostawią gwarancję na dokonaną naprawę. Opłaca się :) Polecam

Podpis użytkownika:

kornik
Początkujący

Wysłany: Sob Mar 11, 2017 22:41

Ja uważam, że warto zapoznać się również z tekstami poradnikowymi umieszczonymi w sieci, które niejednokrotnie chronią nas przed zbyt wczesnym wzywaniem na pomoc fachowca. Ja szukałam takiego poradnika dotyczącego zmywarki i znalazłam taki tutaj http://www.twojecentrum.pl/informacje.php?id=725

Podpis użytkownika:

MartaEs
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Mar 21, 2017 09:31

Przy dzisiejszym celowym konstruowaniu pralek, tak aby wytrzymały one nie dłużej niż 5 lat. Jeżeli mamy jakieś oznaki awarii, to zazwyczaj i fachowiec już nie pomoże. Zachęcam do wyłączania pralki z kontaktu na czas nie użytkowania, bo bardzo często producenci tak programują programatory, żeby po przekroczeniu 5 lat (wewnętrzny zegar) padła elektronika. Nie mniej i takie rozwiązanie nie zapewnia trwałości pralki. U mnie skorodował bęben od środka i niszczył ubrania, a pralka Bosch miała może z 7 lat. Stare pralki wytrzymywały nawet kilkanaście / kilkadziesiąt lat...

Podpis użytkownika:

otylkawu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 19, 2017 16:10

Zgadzam sie z poprzednikiem dawniejsze pralki słuzyły lata i jeszcze je naprawić. A dziś mechanik przyjedzie i stwierdzi no pralka nadaje sie tylko na złom, bo juz nie da się naprawić.

Podpis użytkownika:

gocha
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Maj 15, 2017 11:17

Jeśli twoja pralka nie będzie się już nadawać do użytkowania to zapoznaj się z urządzeniami producenta Kernau https://www.kernau.com/ka...ki/pralki-.html posiadam od nich kilka okap oraz kuchenkę mikrofalową i jestem pozytywnie zaskoczona. Mogą one bez problemu konkurować z bardziej znanymi markami.

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 11:48

Jakoś takie urządzenia wolę kupować stacjonarnie.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu