forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Komputery i internet » Najlepszy system do inwestowania na forex Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepszy system do inwestowania na forex
Autor Wiadomość
miludek
Bywalec

Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 15:16

Czy są tutaj fani inwestowania w waluty? Szukam pomocy przy znalezieniu systemu brokerskiego. Wiem dokładnie, że nie ma znaczenia lokalizacja firmy, chodzi o system, który będzie mi dawał największe możliwości ograniczenia ryzyka inwestycyjnego. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym kierunku?

Podpis użytkownika:

Kanopka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 19:11

Jesli chodzi o system to zacznij od EasyMarkets. Nie ma sensu testować wielu systemów, bo i tak żaden ci nie da tylko rozwiązań, mających wplyw na ograniczenie ryzyka. Mają tam to, co dla ciebie kluczowe na starcie - obligatoryjny stop loss i gwarancję utrzymania salda na plusie, w sensie - nie będzie ono minusowe. Żeby w takim wypadku wyczyścić konto trzeba być zdolnym. Ale przede wszystkim musisz się najpierw wszystkiego nauczyć.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 15:09

Wszystkiego nauczyć tzn. ? Wydaje mi się, że mam niezłe przygotowanie. Możesz podać kilka zagadnień, które powinny być dla mnie oczywiste rozpoczynając inwestowanie?

Podpis użytkownika:

Kanopka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 15:23

Musisz perfekcyjnie znać system - a znasz? Te narzędzia/opcje wymienione w moim poprzednim wpisie kojarzysz? Istotnych narzędzi/dodatków, jakie są w EasyMarkets jest dosyć dużo. Do momentu kiedy nie będziesz miał pewności, że wiesz jak z tego korzystać, lepiej nie próbuj obracać pieniędzmi w systemie. Po prostu możesz sobie narobić jedynie problemów. Znam nie jednego gościa, który bez znajomości narzędzi, szybko sobie wyczyścił konto.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Pon Maj 15, 2017 11:57

Dałem sobie trochę czasu na przygotowanie i widzę... ile jeszcze przede mną. Działam na wersji demontracyjnej systemu, pracuję z bazą wiedzy. Kurde, jednak każde narzędzie trzeba optymalnie poznać. Przynajmniej patrząc na podstawie samych opisów innych systemów, widzę ogromne różnice w stosunku do EasyMarkets. Dajmy na to - wybory we Francji. W EasyMarkets stop loss się nie zmienia, spready nadal stałe, w dalszym ciągu brak poślizgów cen. A w innych systemach? Przy takich wydarzeniach pojawia się zmienny spready, a obligatoryjnego stop loss nie ma ani wtedy, ani wcześniej. Zacznijcie testować system - naprawdę nawet bez wielkiego doświadczenia szybko widać jak duże są różnice.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu