forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Kupię / sprzedam » Oczyszczalnia przydomowa Poprzedni temat :: Następny temat
Oczyszczalnia przydomowa
Autor Wiadomość
lolek112
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 30, 2015 14:55

Czołem, od wielu lat zajmujemy się instalacją oczyszczalni ekologicznych, nasze szamba ekologiczne są kupowane od najogromniejszych producentów oczyszczalni na całym świecie, oferowane przydomowe oczyszczalnie można poznać lepiej na stronie online http://primeko.pl

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Pon Sie 22, 2016 06:33

Widziałam, że w swojej ofercie oczyszczalnię przydomową biologiczną posiada Eko Dren. Ta firma ma najlepszy stosunek cen do jakości na rynku oraz sprzedaje urządzenia, które są dostosowane do warunków gruntowo-wodnych panujących w Polsce. Koniecznie ich sprawdźcie.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Czw Gru 15, 2016 13:01

Też właśnie słyszałem, że to fajna rzecz, taka oczyszczalnia, niestety nie na każdej działce można taką zamontować. Są jakieś tam ograniczenia, więc trzeba najpierw przeprowadzić gruntowny rekonesans, żeby wiedzieć, czy możecie coś takiego zastosować u siebie.

Podpis użytkownika:

lubinka
Bywalec

Wysłany: Czw Gru 15, 2016 13:05

Czytałam artykuł ostatnio na temat tego co wybrać: szambo czy oczyszczalnia na poradnikowy.net/szambo-czy-przydomowa-oczyszczalnia-sciekow/, temat jest dosyć ciekawy. Taka domowa oczyszczalnia byłaby super.

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Wto Maj 09, 2017 07:47

Też słyszałam, że przydomowe oczyszczalnie są dobrym wyborem, ale zanim się podejmie decyzje warto jednak o tym poczytać

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu