forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Propozycje i uwagi » Ilość, czy jakość ? Poprzedni temat :: Następny temat
Ilość, czy jakość ?
Autor Wiadomość
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sro Sie 31, 2016 21:56

elektryk, przecież ten wklejony przez Ciebie obraz graficzny z godz 22 : 21 można zmniejszyć do rozmiaru 640 x 480. W tej chwili jest rozwalona cała strona.

// poprawiłem wedle życzenia. elektryk

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez elektryk Sro Sie 31, 2016 22:03, w całości zmieniany 1 raz

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Sro Sie 31, 2016 22:18

Trochę lepiej, chociaż to jest format 768 x 521 pixeli, ale niech już zostanie. Idealnym formatem dla stron forum jest 640 x 480 pixeli.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Wto Paź 04, 2016 12:48

elektryk, do Twego wpisu z 31 sierpnia 2016. Ja bym zaproponował, aby każdy z aktywnych uczestników tego forum wpłacił Ci na Twoje konto 10 zł każdego miesiąca. Ja jestem ZA. Może wtedy unikniesz strat i nie będziesz dokładał do utrzymania tego forum. Zrób ankietę i zobaczymy ilu się dołoży.

Podpis użytkownika:

andros
Przyjaciel Forum

Wysłany: Wto Paź 25, 2016 09:33

Ta powyższa propozycja nasuwa dość swobodne skojarzenie z apelem wystosowanym swego czasu przez p. Petru o 10 zł miesięcznie na wsparcie Nowoczesnej... ;-)

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 22:21

andros, masz głupie skojarzenia. Jak Cię nie stać na większy datek, to wyślij 2 zł. Przecież w tym MDK-u za naukę młodzieży gry na gitarze coś Ci płacą. Ja wysłałem Adminowi 10 zł, tak, jak obiecałem. Dużo na tym forum piszesz, więc powinieneś czuć się zobowiązany. Jak Admin 1-go maja zlikwiduje to forum, to wtedy pomyślisz inaczej. Dlaczego Admin ma być altruistą i dokładać do interesu ? Jak chcesz, to Ci prześlę te 2 zł na konto i nie będziesz musiał ich mi oddawać. Tylko podaj mi numer konta... :-)

Podpis użytkownika:

Strona 3 z 3  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu