forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Inne » jak mniej się złościć Poprzedni temat :: Następny temat
jak mniej się złościć
Autor Wiadomość
Ketia
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 21, 2016 08:12

Witam wszystkie złośnice. Powiedzcie mi, w jaki sposób radzić sobie z codzienną złością? Najbardziej obawiam się tego, że nie wytrzyma ze mną mój mąż, którego bardzo kocham, ale niestety nie umiem tego okazać. Ostatnio zrobiłam mu straszna awanturę o to, że stłukł mój ulubiony kubek, potem było mi strasznie głupio, bo to nie jego wina (stało się przy zmywaniu), ale nawet nie umiałam przeprosić. Szukam jakiejś porady jak podchodzić do życia spokojniej. Czy może mi pomóc Emocjonalna Droga (http://odkasi.blogspot.co...poczuc-sie.html), którą znalazłam w Internecie?

Podpis użytkownika:

lubinka
Bywalec

Wysłany: Wto Sty 10, 2017 10:59

Trzeba po protu panować nad swoim zachowaniem i słowami...

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Czw Sty 26, 2017 22:19

I nabrać trochę dystansu do świata i do siebie samego.

Podpis użytkownika:

burak55
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Sty 29, 2017 21:44

Musisz się wyluzowac i trochę odpuszczać

Podpis użytkownika:
sell

radol
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sty 30, 2017 00:08

To jest oczywiście kwestia charakteru ale też kwestia pracy nad tym co się do tego przyczynia. Jak np. przewlekły stres, jak bezsenność, jak stałe poczucie lęku z jakiegoś powodu. To wszystko nie pozostaje bez znaczenia. Trzeba się trochę pochylić nad tym i spróbować sobie jakoś pomóc, bo sam wiem że tak się na dłuższą metę nie da żyć. I się często też odechciewa. Może warto zacząć od sprawy ciała, od działania na nie, odprężenia, zabiegów gdzie trzeba być cicho i spokojnie. Masaże albo http://akupunkturapokrywka.pl/ to wszystko naprawdę może być dobrym pierwszym krokiem. Powodzenia i… cierpliwości. ; )

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Czw Lut 16, 2017 07:52

Najłatwiej byłoby powiedzieć, że po prostu trzeba wrzucić na luz, ale wcale tak prosto nie ma. Ja nie mam jakiejś dobrej metody na złość, zazwyczaj po prostu muszę się z tym przespać.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu