forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » Opozycja Poprzedni temat :: Następny temat
Opozycja
Autor Wiadomość
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sro Gru 28, 2016 12:38

Opozycja wobec prezydenta coraz liczniejsza

Topnieje klub Lubin 2006

Lubiński miejski radny Zbigniew Warczewski został zawieszony w prawach członka klubu Lubin 2006. Stało się to zresztą na osobistą prośbą samego zainteresowanego. "To nie jest decyzja polityczna, ani przeciwko prezydentowi. Jest to moja prywatna, suwerenna decyzja", zastrzega radny Warczewski. To już czwarty radny, który wystąpił z prezydenckiego klubu Lubin 2006.

O powodach swojej decyzji radny Warczewski mówi niewiele. - To nie jest decyzja polityczna, ani przeciwko prezydentowi. To jest moja decyzja prywatna wyłącznie i nie będę tego głębiej analizował czy komentował. Jest
to moja prywatna, własna opinia różniąca się od zespołu - tłumaczy krótko Zbigniew Warczewski.

Radny uchylił rąbka tajemnicy, że zadecydowały... poglądy. Można się domyślać, że nie we wszystkich sprawach istotnych dla miasta, radny był zgodny ze swoimi klubowymi koleżankami i kolegami. Być może wpływ na jego decyzję miało wcześniejsze przejęcie władzy w klubie Lubin 2006 przez Tomasza Kulczyńskiego i Tomasza Górzyńskiego, którzy zdetronizowali Mariana Węgrzynowskiego i Dariusza Jankowskiego.

Warczewski jest czwartym radnym, który opuścił prezydencki klub. Wcześniej uczynili to Marcin Królak, Grzegorz Pytka i Piotr Motyliński. - Myślę, że nie jest jakąś wielką tajemnicą to, że w klubie Lubin 2006 od dawna nie ma jedności, radni są podzieleni i obawiam się, że tego klubu nie da się już złączyć, jak było to kiedyś - mówił w rozmowie z nami w październiku Piotr Motyliński.

źródło: http://miedziowe.pl/content/view/81881/78/

Podpis użytkownika:

inwestor
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 02, 2017 17:06

no ciekawie się robi ciekawie, opozycja widzę że nie próżnuje ani trochę, brawo!

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu