forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Inne » kupno mieszkania Poprzedni temat :: Następny temat
kupno mieszkania
Autor Wiadomość
weronika1
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lis 21, 2016 11:59

Witam wszystkich, chciałabym się dowiedzieć czy zakup mieszkania na ul górniczej jest opłacalny ? Chciałabym kupić mieszkanie w Lubinie ponieważ muszę się tu przeprowadzić ze względu na pracę. Rozważam kupno mieszkania http://www.blockpol.pl/in...in-ul-gornicza/ ale nie znam bardzo dokładnie miasta więc chciałabym poznać jak najwięcej opinii odnośnie lokalizacji

Podpis użytkownika:

Pokoroszka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Gru 18, 2016 19:32

Górnicza jak najbardziej polecam. Fajna okolica, mam tam parę znajomych i nigdy problemu nie było :) - ja z kolei właśnie szukam jakiegoś rozwiązania w kwestii przeprowadzki do Wrocławia i zakupu mieszkania tam bo praca jednak jest dla mnie bardziej opłacalna a dojeżdżanie nie ma sensu. Marzy mi się jakiś dobry deweloper wrocław wiem, że ma sporo w swojej ofercie co do tego, aż za dużo wręcz ;)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu