forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Sport » Nordic Walking a ładna figura Poprzedni temat :: Następny temat
Nordic Walking a ładna figura
Autor Wiadomość
nikozja
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 16, 2014 12:59

Witam wszystkich. Jestem kobietą świeżo po 40stce, mam parę kilogramów nadwagi co spowodowało że straciłam swoje kształty :( A jak się lepiej wygląda to lepiej się człowiek czuje. Mam lekko uszkodzone kolano po wypadku, co wyklucza np, dłuższe bieganie i tak dalej.. zainteresował mnie temat Nordic Walking, widziałam parę osób już u nas po mieście uprawiało ten "sport" o ile mogłabym to tak nazwać :) ) Znalazłam jednak interesujący artykuł, który opisuje, że dzięki temu mogę poprawić swoją sylwetkę: http://www.biomedical.pl/...rowie-3630.html założę się oczywiście, że bez diety się nie obejdzie... jednak chciałam zapytać was, ludzi bardziej znających się na tych tematach, czy fkatycznie taki regularny nordic walking przy dobrej diecie może w moim wieku jeszcze coś zdziałać? Widziałam kobiety starsze nawet, które chodzą z tymi kijami i zastanawiam się, a może warto spróbować? Chce się nacieszyć smukłym wyglądem i lepszym samopoczuciem :)

Podpis użytkownika:

kornik
Początkujący

Wysłany: Pią Lis 18, 2016 10:54

Zajrzyj sobie jeszcze na stronie http://bolikolano.pl/wiskosuplementacja.html znajdziesz bardzo ciekawy artykuł poradnikowy opisujący problemy balowego kolana. Znajdziesz również skuteczne metody łagodzenia bólu w takich przypadkach. Może akurat okazać się to dla ciebie pomocne.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu