forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Kupię / sprzedam » Kupie motopompa Poprzedni temat :: Następny temat
Kupie motopompa
Autor Wiadomość
Kasztel
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Paź 15, 2015 10:42

Czy ktoś ma używany (ale w dobrym stanie i sprawy) sprzęt hondy? Chodzi mi stricte o motopompy. Nie wiem na ile mi się rzeczywiście przyda, dlatego nie chce kupować nowej, a znalazłem dość dobre oferty motopomp w sklepie z narzędziami axam - https://axam.net.pl/s,motopompy,57.html wybór jest całkiem solidny, ale myślę, że na moje potrzeby będę mógł kupić jakąś używkę.

Jak ktoś ma coś takiego na stanie to zapraszam na priw.

Podpis użytkownika:

piotu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sie 25, 2016 06:56

Nie rozumiem i chyba ne zrozumiem czemu ludzieuparlisie tak na te hondy. Wolą kupić używkę niż nowego coś innego ijeszcze płącą więcej... Ja kupiłęm sobie motopompe kruzeri jestem zadowolony bo zapłaciłem mniej niż tuużywki chodzą

Podpis użytkownika:

Bosch
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 24, 2016 20:28

Zgadzam się z osobą wyzej - Kruzer robi lepsze motopompy. Ja mam dokładnie ten model http://klimasklep.pl/moto...min-p-3828.html Około 650 zł a śmiga świetnie, u mnie pracuje już z 2 lata spokojnie, a często ją wykorzystuje. Sprzęt niezawodny, zresztą tak samo jak agregaty tej samej marki.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu