forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Aktualności » Miss nastolatek Poprzedni temat :: Następny temat
Miss nastolatek
Autor Wiadomość
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 12:01

Najpiękniejsza na Dolnym Śląsku

Marta Olejniczak otrzymała tytuł Miss Dolnego Śląska Nastolatek. Najpiękniejsza dziewczyna naszego województwa pochodzi z Polkowic, a uczy się w liceum w Lubinie.

Przygoda z konkursami piękności zaczęła się w 2013 roku od spontanicznej decyzji. Najbliżsi przekonali Martę do spróbowania swoich sił. - Jest jakby kilka części tego konkursu, pierwsza to eliminacje internetowe.Można też przyjść na casting, który odbywa się we Wrocławiu. Tam rozmawia się z jury, z organizatorami, którzy próbują wyłapać różne cechy charakteru uczestniczek. Później są próby z choreografkami, które też mają dużo do powiedzenia w konkursie. I ostatni etap to gala finałowa - tłumaczy Marta.

Wrażenia z konkursu ma bardzo pozytywne. - Zdobyłam dużo doświadczeń i poznałam cudownych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt. Kiedyś raczej byłam skryta, unikałam kontaktu z innymi ludźmi, a dzięki konkursowi zdobyłam bardzo dużą pewność siebie. Teraz bardzo się otworzyłam na świat - mówi miss. W tym roku polkowiczance nie udało się zdobyć tytułu Miss Polski Nastolatek, jednak Marta Olejniczak zapowiada kolejne starania.

Z kolei swoją dalszą przyszłość wiąże z mediami. Chciałaby pracować jako prezenterka telewizyjna.

źródło: http://miedziowe.pl/content/view/75057/81/

Podpis użytkownika:

Zloty
Bywalec

Wysłany: Wto Cze 30, 2015 16:03

Ładna, kryteria są takie same jak w konkursach dla dorosłych?

Podpis użytkownika:

sebastian_swierczews
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 10, 2016 14:58

Śliczna dziewczyna. Nie dziwię się, ze wygrała, należało jej się.

Podpis użytkownika:

sereno
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 16:24

wygląda dosyć przeciętnie.... Na pewno atrakcyjna. Ale to w sumie kwestia gustu i tak, więc taki konkurs nie wiadomo po co komu.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu