forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Komputery i internet » Cyfrowa telewizja naziemna - antena wewnętrzna Poprzedni temat :: Następny temat
Cyfrowa telewizja naziemna - antena wewnętrzna
Autor Wiadomość
enio
Bywalec

Wysłany: Wto Sie 11, 2015 13:54

Czy w bezpośredniej bliskości Lubina znajduje się może nadajnik cyfrowej telewizji naziemnej? Pytam, bo zastanawiam się czy sygnał będize na tyle silny, aby odebrała go antena pokojowa? Na co zwracać uwagę przy zakupie takiej anteny?

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Sro Sie 12, 2015 12:00

Najbliższy taki nadajnik znajduje się w Legnicy, dalszy znajduje się w Głogowie - ale ten z Legnicy powinien lepiej ściągać.
Wydaje mi się, że antena pokojowa powinna działać, ale ręki sobie nie dam uciąć.
Sprawdź sobie tą antenę: http://sklep.kb.pl/antena...sail,3,800,1002. Jeżeli nie odbierze sygnału, to znaczy, że potrzebna będzie jakaś zewnętrzna opcja.

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Pią Paź 09, 2015 12:38

tego akurat nie wiedziałem.

Podpis użytkownika:

Moska90
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Mar 16, 2016 23:48

Cześć, tak sobie myślę, czy mikropaskowa dwupolaryzacyjna antena sektorowa taka jak ta http://www.elboxrf.com/PL..._23_10_HV+.html jest dużo lepsza w odbiorze niż standardowa antena montowana przy blokach? Czy jest na forum jakaś osoba, która zna się dobrze na temacie i może dobrze doradzić?

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu