forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Lubin w si@ci » Szukam dostawcy internetu w Osieku k/Lubina Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam dostawcy internetu w Osieku k/Lubina
Autor Wiadomość
jadwiga123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Mar 11, 2014 12:22

Szukam dostawcy internetu w Osieku k/Lubina
Ktoś wie jakie firmy mają tam zasięg?

Podpis użytkownika:

jadwiga123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 13, 2014 12:32

jest parę firm które dostarczają internet akurat gdzie będę mieszkać zasięg ma:
www.wzserwis.pl, ceny mają dobre, sąsiedzi moi mają i chwalą ponoć bardzo stabilny, szybki i że bez limitów.
Myślałam że jeszcze mogę wziąć z tego co reklamują lte, ale on ma limit - parę giga - przecież to starczy tylko na parę dni korzystania (ja zużywam dziennie ok 1-2gb transferu) - w sumie poczta, parę youtube itp. Poza tym słyszałam ze zasięg lipny i często zrywa itp.... dziś film (dvdrip czy bluray) ma parę giga, wiec kto z takiego czegoś będzie korzystał w domu? to tylko dobre jako net na telefonie....
Zobaczymy jak się sprawdzi WZ dostawca Internetu w Osieku - dam znać, mają mi podłączać na dniach...

Podpis użytkownika:

sebix
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lut 17, 2016 14:30

Mam firmę z branży nagrać wideo. Często muszę się ze współpracownikami wymieniać ogromnymi pakietami danych. W okolicach Lubina tylko firma Ornet.net.pl spełniała moje oczekiwania jakościowe. Zapewnili montaż internetu, serwisowanie, stałość usługi. Umowa o jakości SLA. Poza tym profesjonalna i szybka konfiguracja sieci w wybranym zakresie. Mój biznes nie ma sensu bez precyzyjnego internetu, a wskazana przeze mnie marka odpowiada na dość skomplikowane potrzeby. Dwóch innych operatorów, z którymi się kontaktowałem zupełnie mnie zignorowało i za żadne pieniądze nie chcieli robić :) Zatem Ornet dostaje ode mnie najwyższą rekomendację.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu