forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Aktualności » Raczkowiak i KOD Poprzedni temat :: Następny temat
Raczkowiak i KOD
Autor Wiadomość
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 14:28

Raczkowiak powinien się do psychiatry udać, bo coś z nim niewyraźnie...
========================

Komentarz:

Magda,

Zawsze szanowałam p. Raczkowiaka. Uczyłam jego synów. Ale dzisiaj się na nim zawiodłam. Panie Krzysztofie czyżby starość Pana dopadła. Zaniki Pamięci. Nie do wybaczenia takie zachowanie.
=======================

Raczkowiak: Przypominają mi się lata 80.

Wiec w obronie wolności i demokracji

19.01.2016. Radio Elka, Tomek Jóźwiak

W najbliższą sobotę, 23 stycznia, działacze i sympatycy Komitetu Obrony Demokracji zaprotestują przeciwko obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Organizatorzy wiecu zapraszają do udziału w nim wszystkich, którzy uważają, że rządy Prawa i Sprawiedliwości zmierzają do podeptania wolności i demokracji.

Organizatorzy sobotniego wiecu podkreślają, że chcą przypomnieć mieszkańcom całego regionu - od Głogowa po Jawor i Złotoryję - że "są obywatelami i że czasem powinni pomyśleć o tym, że w tym kraju nie dzieje się najlepiej". Legniczanin Krzysztof Raczkowiak, współorganizator wiecu i autor słynnych zdjęć dokumentujących tragiczne wydarzenia z sierpnia 1982 roku w Lubinie, uważa, że dzisiaj przypominają mu się lata 80. poprzedniego systemu. - Może jestem zbyt sentymentalny, ale tak to czuję. Myślę, że te najbliższe dni, tygodnie, miesiące spowodują, że Polacy się zbliżą do siebie, zaczną myśleć o tym kraju i zaczną myśleć o sobie jako o społeczeństwie obywatelskim - mówił na konferencji prasowej Krzysztof Raczkowiak.

źródło + komentarze: http://miedziowe.pl/content/view/77513/149/

Podpis użytkownika:

daydream
Początkujący

Wysłany: Pon Sty 25, 2016 16:22

Jeżeli ktoś pisze takie zdanie: "Raczkowiak powinien się do psychiatry udać, bo coś z nim niewyraźnie..." to potwierdza tym słuszność decyzji Raczkowiaka. Demokracja jest bolesna, można demonstrować.

Podpis użytkownika:
daydream

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Pon Sty 25, 2016 19:04

daydream, natomiast pojęcie demokracji w Twojej percepcji jest żałosne... Ale demonstrować KOD-owi nikt nie zabrania.

Podpis użytkownika:

daydream
Początkujący

Wysłany: Wto Sty 26, 2016 16:41

Oj Nevil, Nevil!

Podpis użytkownika:
daydream

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Wto Sty 26, 2016 17:22

Oj daydream, daydream :-) Myślenie nie jest łatwe, ale można się do tego przyzwyczaić.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu