forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Muzyka » Katie Melua Poprzedni temat :: Następny temat
Katie Melua
Autor Wiadomość
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 17:36

Jako kobieta, jest w moim typie. Jako wokalistkę, również ją bardzo cenię. Spotkałem się z określeniem - ,,dziewczyna o anielskim głosie"...
====================================================
Wszystkich nie zadowolę

Rozmowa z Katie Melua

Nie tylko czaruje swoim niezwykłym głosem, ale też skacze na spadochronie, uczy się pilotażu, lata na paralotni, jeździ na rollercoasterze i nurkuje, czego o mało nie przypłaciła życiem. Należy do niej jeden z rekordów Guinnessa i jest drugą najbogatszą Brytyjką poniżej trzydziestki. Już w sobotę wystąpi na darmowym koncercie w Warszawie

Katie Melua w sierpniu skończy 28 lat. Pochodzi Gruzji, choć w wieku 9 lat przeniosła się z rodzicami do Irlandii Północnej, a pięć lat później – do Londynu. Świat usłyszał o niej w 2003 roku, gdy wydała swój debiutancki album "Call Off the Search", sprzedany w blisko dwumilionowym nakładzie. Dwa lata później ukazał się "Piece by Piece", zawierający jej najsłynniejszy przebój – "Nine Million Bicycles". Dziś ma na koncie pięć płyt – ta ostatnia, "Secret Symphony", trafiła do sprzedaży kilka miesięcy temu.

W sobotę, 23 czerwca, artystka będzie w Warszawie gwiazdą koncertu "Wianki nad Wisłą". Zaśpiewa też u nas trzykrotnie w listopadzie, już na biletowanych imprezach. Wcześniej, pod koniec lata, wyjdzie za mąż. – Nigdy nie byłam szczęśliwsza – zapewnia.

Więcej: http://muzyka.onet.pl/pub...,wiadomosc.html

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez NEVIL Sro Paź 22, 2014 18:17, w całości zmieniany 1 raz

Mi_ja
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lis 06, 2012 14:37

Muzyka Katie Melua jest bardzo przyjemna dla ucha. A niedługo wokalistka wystąpi w Polsce: w Warszawie, Zabrzu i Poznaniu ;-)

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sob Mar 21, 2015 11:39

Katie Melua: smyczkiem po duszy

Powiadają, że jest uzależniona od adrenaliny, ale tak naprawdę to jej muzyka uzależnia, czarując i zachwycając każdego, kto ma choć trochę wrażliwe ucho. Skromna i utalentowana wokalistka, urodzona w Gruzji, daleka jest od gwiazdorskich zapędów, choć na koncie ma kilkanaście milionów funtów. Tym razem usłyszymy ją w niezwykłej otoczce, w ramach tegorocznej edycji koncertowego cyklu "Night of the Proms - Classic Meets Pop", który 21 marca zawita do łódzkiej Atlas Areny.

Katie Melua we wrześniu skończy 31 lat. Śpiewa, gra na gitarze i pianinie, do tego sporo komponuje. Choć pochodzi Gruzji, w wieku dziewięciu lat przeniosła się z rodzicami do Irlandii Północnej, a pięć lat później - do Londynu. Fani w Europie zachwycili się jej muzyką w 2003 roku, gdy wydała swój debiutancki album "Call Off the Search", sprzedany w blisko dwumilionowym nakładzie. Dwa lata później na rynek trafił "Piece by Piece", przynosząc między innymi najsłynniejszy przebój artystki, "Nine Million Bicycles". Ostatni jak dotąd krążek, "Ketevan", ukazał się w 2013 roku.

Melua występowała już w Polsce wiele razy, nigdy jednak w tak niezwykłym towarzystwie – już 21 marca będzie w łódzkiej Atlas Arenie gwiazdą koncertu z cyklu "Night of the Proms - Classic Meets Pop". Na scenie obok niej wystąpią także Kim Wilde, Mark King z Level 42, John Miles, Tony Henry, a także Kombii i Rafał Brzozowski. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna oraz Akademicki Chór Politechnik Łódzkiej.

Więcej: http://muzyka.onet.pl/wyw...-po-duszy/kqkcg

Posłuchajmy jej tutaj : http://www.eska.pl/hit/ka...-a-dream/350518

Podpis użytkownika:

szczur50a
Nowy(a) na forum

Osiedle: szczur50a
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 08:43

świetnie wygląda i dobrze śpiewa

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Sob Maj 16, 2015 08:03

To jedna z niewielki współczesnych wokalistek, którą uwielbiam słuchać.

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Sro Maj 20, 2015 12:07

Mnie nie przekonuje jakoś. Bardziej przemawia do mnie Cher, choć to trochę odmienny styl.

Podpis użytkownika:

ja_piotr
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Maj 25, 2015 10:32

Faza na Melua szybko się się skończyła. Dziewczyna dla mnie była chwilowo na topie

Podpis użytkownika:
Rock'n'Roll!

Turko
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lip 22, 2015 10:07

Mnie jakoś bardziej kręci teraz Jassie Were.

Podpis użytkownika:

bittoro
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 11:21

Piękny głos. Niesamowita uroda.

Podpis użytkownika:
Świetna odzież!

szimonetta
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 06, 2015 16:51

Bardzo ciekawa wokalistka o niezwykle ciepłym głosie. Lubię jej utwory.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu