forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Kupię / sprzedam » meble na zamówienie Poznań sprawdź ofertę Poprzedni temat :: Następny temat
meble na zamówienie Poznań sprawdź ofertę
Autor Wiadomość
edzio20
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 12:24

erdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Garder. Zapewniamy Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu mebli najwyższej jakości. Pracujemy w oparciu o innowacyjne rozwiązania, korzystając z materiałów pierwszej klasy.

W ofercie posiadamy szafy typu komandor, typu senator, wnękowe oraz z drzwiami przesuwnymi. Ponadto oferujemy garderoby, meble kuchenne, biurowe oraz sklepowe i inne. Przeprowadzamy dokładne pomiary, tworząc na ich podstawie meble na wymiar. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości okleiny naturalne i melaminowe (laminaty), płyty z maty rattanowej i bambusowej, szyby typu lacobel i lacomat, różnobarwne lustra a także płyty lakierowane w palecie RAL, NCS oraz ICA.

Kontakt:
GARDER sp. z o.o.
ul. Sowia 3
62-023 Szczytniki
www: meble na zamówienie Poznań sprawdź ofertę

Podpis użytkownika:

KarinaM
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Sie 21, 2016 10:01

Fajnie mieć namiary na tego typu firmy, szczególnie, jeśli chcemy jakieś nietypowe wymiary mebli do naszego mieszkania. Co prawda moje mieszkanie nie ma zupełnie żadnych udziwnień i dosłownie każde meble z salonów i sklepów internetowych do niego pasują, dlatego nie miałam okazji jeszcze nidgy zamawiać mebli na wymiar. Teraz akurat szukam meblościanki i wyjątkowo w salonach nie mogę znaleźć żadnej funkcjonalnej, więc chyba muszę się przerzucić na sklepy internetowe, ewentualnie właśnie takie meble na zamówienie wziąć.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 13:37

Ja ogólnie radzę zakupy internetowe, bo tak łatwiej, szybciej i taniej. Dopiszcie do listy jeszcze sklep - http://intermeb.pl/ U nich wyposażyliśmy sobie trzy pomieszczenia. Mnie najbardziej śmieszy, że zamówienia z sieci realizowane były szybciej, niż zadeklarowano nam to w sklepie na mieście. A że było taniej i zależało nam na czasie, to nawet nie mieliśmy się nad czym zastanawiać.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu