forum LUBIN pl -  Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl -  Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl - Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » praca w KGHM jak się tam dostać??? Poprzedni temat :: Następny temat
praca w KGHM jak się tam dostać???
Autor Wiadomość
Freetekk
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 19, 2010 20:24

w KGHM od usług IT jest COPI , oferty pracy do tego oddziału pojawiają się na stronie kghm.pl pośród ofert do całej spółki

Podpis użytkownika:

lol25
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 02:48

Witam! Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej wydział W-6 górniczy, specjalność Eksploatacja Podziemna i Odkrywkowa Złóż. Mam pytanie bo byłem na rozmowie w ZG Lubin, w lipcu stanowisko pracownik transportowy, komisja trzy osobowa Pan z działu kadr powiedział mi ze mam 10 pkt w jego skali na 10 możliwych, 2 Pan też był zadowolony z tego co usłyszał z moich ust.Trzecią osobą była miła Pani która nie brała czynnego udziału w rozmowie tylko się przyglądała i przysłuchiwała. Padły też pytania o to czy mam kogoś z rodziny zatrudnionego w KGHM. Pan z działu kadr w trakcie rozmowy nakreślił wizję tego jakbym miał zostać przyjęty, co bym miał robić itp itd. Powiedziano mi że okres przyjęć jest od sierpnia do grudnia, i kazali cierpliwie czekać, jest już wrzesień i ani widu ani słychu... Nie wiem jak to interpretować. Po za tym nie udzielono mi żadnego nr telefonu aby móc się skontaktować i zapytać(mam zapisany nr. telefonu z którego ZG zapraszało mnie na rozmowę i mam zamiar zadzwonić w przyszłym tyg.). Drugie pytanie ma takie: mam wyższe wykształcenie i czytając to forum pojawiły się opinie że to wykształcenie nie zawsze dobrze służy stąd moje pytanie czy je aby nie ukrywać i pisać że jestem po szkole średniej?? Chciałbym bardzo pracować w ZG mógłbym zacząć od przysłowiowego szpadla ale byle by pracować. Chciałbym przejść szczeble awansu od samego dołu. Wiem że jest się ciężko dostać do ZG bez tzw. pleców. Ale jak oceniacie moje szanse na zatrudnienie?

Podpis użytkownika:

suhotnik
Mało piszący(a)

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 11:41

Myślę, że na początku lepiej ukryć wyższe wykształcenie...
No i czekać cierpliwie.

Podpis użytkownika:
grittz
suhotnik

lol25
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 15:10

Tak się zastanawiałem czy wysłałem na kwestionariuszu to iż mam wyższe... Ale tak czy siak na rozmowie dowiedzieli się że skończyłem PWR. Z tym ukrywaniem to też lipa bo to jedyny związek mojej osoby z górnictwem, tak zostanie mi LO, bo przez studia nie było jak zrobić uprawnień na jakąkolwiek maszynę itp. itd. Więc czekam....

Podpis użytkownika:

goku
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 20:39

witam.czy aktualnie jest zapotrzebowanie do kghm w zawodzie slusarz mechanik lub slusarz spawacz?

Podpis użytkownika:

Freetekk
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 13:37

goku, pracy nie szuka się na forum
https://www.erekrutacja.kghm.pl/web/guest/2

Podpis użytkownika:

goku
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 20:56

wiem ze nie... chcialem tylko zapytac gornikow czy mam szanse z takimi kwalifikacjami:)

Podpis użytkownika:

STxPawlo
Nowy(a) na forum

Osiedle: Zwycięstwa
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 19:07

lol25 napisał/a:
Witam! Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej wydział W-6 górniczy, specjalność Eksploatacja Podziemna i Odkrywkowa Złóż. Mam pytanie bo byłem na rozmowie w ZG Lubin, w lipcu stanowisko pracownik transportowy, komisja trzy osobowa Pan z działu kadr powiedział mi ze mam 10 pkt w jego skali na 10 możliwych, 2 Pan też był zadowolony z tego co usłyszał z moich ust.Trzecią osobą była miła Pani która nie brała czynnego udziału w rozmowie tylko się przyglądała i przysłuchiwała. Padły też pytania o to czy mam kogoś z rodziny zatrudnionego w KGHM. Pan z działu kadr w trakcie rozmowy nakreślił wizję tego jakbym miał zostać przyjęty, co bym miał robić itp itd. Powiedziano mi że okres przyjęć jest od sierpnia do grudnia, i kazali cierpliwie czekać, jest już wrzesień i ani widu ani słychu... Nie wiem jak to interpretować. Po za tym nie udzielono mi żadnego nr telefonu aby móc się skontaktować i zapytać(mam zapisany nr. telefonu z którego ZG zapraszało mnie na rozmowę i mam zamiar zadzwonić w przyszłym tyg.). Drugie pytanie ma takie: mam wyższe wykształcenie i czytając to forum pojawiły się opinie że to wykształcenie nie zawsze dobrze służy stąd moje pytanie czy je aby nie ukrywać i pisać że jestem po szkole średniej?? Chciałbym bardzo pracować w ZG mógłbym zacząć od przysłowiowego szpadla ale byle by pracować. Chciałbym przejść szczeble awansu od samego dołu. Wiem że jest się ciężko dostać do ZG bez tzw. pleców. Ale jak oceniacie moje szanse na zatrudnienie?

Też byłem dokładnie na tej samej rozmowie kwalifikacyjnej na ZG Lubin i rozmowa podobnie przebiegała jak w twoim przypadku. Ja aktualnie jestem na II roku studiów na PWR na wydziale górniczym. Trzeba najwyraźniej czekać aż do grudnia może jak się jakieś stanowiska zwolnią to wtedy obsadzą tych co byli na rozmowie. Jak będziesz dzwonił daj znać co ci powiedzieli ;)

Podpis użytkownika:

suhotnik
Mało piszący(a)

Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 18:52

Potzrebny jest dozór górniczy w PUGiB-ie. Może kogoś interesuje :)

Podpis użytkownika:
grittz
suhotnik

gombey
Mało piszący(a)

Osiedle: Ustronie 4
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 21:52

suhotnik napisał/a:

Heh... nie moja branża.

Ciekawi mnie natomiast jedna sprawa. Jak jest z przyjęciami do ZG, ZWRów, HM czy ZH ludzi, którzy obecnie pracują w firmach grupy kapitałowej KGHMu, ale tych co nie mają nic wspólnego z dołem (np. Energetyka). Czy nie ma obecnie jakiejś "cichej umowy" tak jak np. z Pebeka? Z tego co pamiętam to w 2008 roku ze wspomnianej przeze mnie firmy uciekło nieco pracowników. Głównie byli to elektrycy, automatycy itp. i nikt nie robił im problemów, ale jak jest dziś to nie wiem.

Podpis użytkownika:

lol25
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 23:06

suhotnik napisał/a:

Ja szukam roboty, więc możesz szerzej napisać, co i jak. Czego firma oczekuje, i co daje w zamian. Jestem po PWR w specjalności Eksploatacja Podziemna i Odkrywkowa Złóż.

Podpis użytkownika:

lol25
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 23:11

STxPawlo napisał/a:

Też byłem dokładnie na tej samej rozmowie kwalifikacyjnej na ZG Lubin i rozmowa podobnie przebiegała jak w twoim przypadku. Ja aktualnie jestem na II roku studiów na PWR na wydziale górniczym. Trzeba najwyraźniej czekać aż do grudnia może jak się jakieś stanowiska zwolnią to wtedy obsadzą tych co byli na rozmowie. Jak będziesz dzwonił daj znać co ci powiedzieli ;)

Co Ci powiedział ten Pan z działu kadr?? Studiujesz dziennie czy zaocznie? Z tego co sobie przypomniałem to nie wiem czy jest sens dzwonić, bo miła Pani która uczestniczyła w rozmowie powiedziała że trzeba czekać i nie ma sensu dzwonić lub coś w ten deseń, ale będę dzwonił tak czy siak. Oczywiście napiszę jakie info uzyskałem.

Podpis użytkownika:

STxPawlo
Nowy(a) na forum

Osiedle: Zwycięstwa
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 15:22

lol25 napisał/a:
Co Ci powiedział ten Pan z działu kadr?? Studiujesz dziennie czy zaocznie? Z tego co sobie przypomniałem to nie wiem czy jest sens dzwonić, bo miła Pani która uczestniczyła w rozmowie powiedziała że trzeba czekać i nie ma sensu dzwonić lub coś w ten deseń, ale będę dzwonił tak czy siak. Oczywiście napiszę jakie info uzyskałem.

Studiuje zaocznie na PWR. Na mojej rozmowie był tylko Pan i Pani. Rozmowę przeprowadzałem tylko z Panem, który poinformował mnie tak samo jak Ciebie, że mogą się odezwać do grudnia nawet. Też miałem pytanie czy ktoś z mojej rodziny pracuje w kopalni. I tutaj o dziwo Pan z kadr znał mojego brata :) W sumie rozmowa przebiegła bardzo dobrze. Teraz tylko trzeba mieć nadzieje i czekać :)

Podpis użytkownika:

Zapa
Mało piszący(a)

Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 10:53

suhotnik napisał/a:

a skąd to info i na jaką budowę?

Podpis użytkownika:

tutifruti99
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 17:31

o co teraz pytaja glownie na rozmowach kwalifikacyjnych? ktos jest na biezaco?

Podpis użytkownika:

Strona 35 z 51  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu