forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » CK Muza » Kupiłam wczoraj tomik poezji Rafała Podrazy "Przemijani Poprzedni temat :: Następny temat
Kupiłam wczoraj tomik poezji Rafała Podrazy "Przemijani
Autor Wiadomość
ewka2
Nowy(a) na forum

Osiedle: zawadzkiego
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 21:18

Byłam wczoraj we Wrocławiu. Robiąc zakupy, wstąpiłam też do EMPIK-u i... zakupiłam sobie tomik poezji LUBINIANINA - Rafała Podrazy. Przeczytałam go jednym tchem, tym bardziej, że śledądząc oficjalną stronę Autora wiedziałam o jego istnieniu na rynku wydawniczym od kilku już tygodni. Niestety nasz EMPIK nie zadał sobie trudu, aby ściągnąć tę książkę do swojego księgozbioru... Ale wcale mnie to nie dziwi, nie potrafimy przecież promować swoich. Czego dowód dałam już kilka miesięcy temu, opisując spotkanie autorskie Podrazy.
Teraz mam cichą nadzieję, że nowa publikacja wreszcie zreflektuje dyrektorów naszych placówek kulturalnych, albo bibliotek i - w końcu - zaproszą NASZEGO poetę do miasta na spotkanie autorskie. Tym bardziej, że śledząc oficjalną stronę Rafała Podrazy wiem, że już w paździeniku nakładem wydawnictwa WAB wyjdzie kolejna jego książka...[/b]

Podpis użytkownika:
ewka

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Nie Maj 10, 2009 10:44

Każda książkę dostępną w Empiku można zamówić przez internet albo zamówić w salonie osobiście i po kilku dniach odebrać.

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu