forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » CK Muza » Brak premier dwóch filmów od 6 m-c. Poprzedni temat :: Następny temat
Brak premier dwóch filmów od 6 m-c.
Autor Wiadomość
vienna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 17:32

Zastanawia mnie dlaczego do tej pory nie ma dwóch filmów pt: "Incredible Hulk" oraz "Hell Boy 2: Złota Armia".
Pierwszy z filmów miał w Polsce premierę w połowie sierpnia 2008 i do tej pory go nie ma. Drugi z filmów miał premierę 5 września 2008 i również nie było go w kinie. Nie mogę zrozumieć dlaczego. Niektóre filmy np. "High School Musical 3" był wyświetlany przez jakieś 14 dni trzy razy dziennie. Nie wszyscy są w wieku podstawówki i gimnazjum i mają ochotę oglądać film dla dzieci w wieku 10 -16 lat, a w szczególności nie są osoby starsze fanami dwójki głównych bohaterów. Tak samo film pt. : "Idealny facet dla mojej dziewczyny" - grany jest przez ostatni tydzień i będzie jeszcze przez kolejny tydzień. Nie wszyscy lubią komedie romantyczne.
Fajnie by było gdyby oba wymienione przeze mnie filmy doczekały się u nas w kinie premiery.
Dziękuję za uwagę i chęć przeczytania i ewentualnego skomentowania.
Pozdrawiam.

Podpis użytkownika:
vienna

knight-rider
Początkujący

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 21:20

masz 3 opcje:

1) zglosic/zadac pytanie ckmuza
2) pojechac do innego miasta
3) torrent

swoja droga:
1) oba filmy nie godne polecenia
2) ilez mozna w kolko ogladac krew, przemoc, mordobicia etc. same przejedzone tematy, ciezko ostatnimi czasy trafic na cos dobrego

pzdr

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 21:48

Hulka nie widziałem, ale Hellboy był w porządku.

Jeśli nie jesteś fanem komiksu to nigdy nie skumasz o co chodzi w takim kinie :P

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe

Zapa
Bywalec

Wysłany: Pon Lut 09, 2009 07:27

A jak dla mnie to Hulk bije Hellboy`a na głowę ;)
Swoją drogą, zapewne wielu mieszkańców nie może się doczekać, aż w Lubinie powstanie kolejne kino :)

Podpis użytkownika:

Włóczykij
Nowy(a) na forum

Osiedle: Polne
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 17:10

vienna napisał/a:
Zastanawia mnie dlaczego do tej pory nie ma dwóch filmów pt: "Incredible Hulk" oraz "Hell Boy 2: Złota Armia".
Pierwszy z filmów miał w Polsce premierę w połowie sierpnia 2008 i do tej pory go nie ma. Drugi z filmów miał premierę 5 września 2008 i również nie było go w kinie. Nie mogę zrozumieć dlaczego. Niektóre filmy np. "High School Musical 3" był wyświetlany przez jakieś 14 dni trzy razy dziennie. Nie wszyscy są w wieku podstawówki i gimnazjum i mają ochotę oglądać film dla dzieci w wieku 10 -16 lat, a w szczególności nie są osoby starsze fanami dwójki głównych bohaterów. Tak samo film pt. : "Idealny facet dla mojej dziewczyny" - grany jest przez ostatni tydzień i będzie jeszcze przez kolejny tydzień. Nie wszyscy lubią komedie romantyczne.
Fajnie by było gdyby oba wymienione przeze mnie filmy doczekały się u nas w kinie premiery.
Dziękuję za uwagę i chęć przeczytania i ewentualnego skomentowania.
Pozdrawiam.

Chyba jasne, dlaczego taka sytuacja. Wiadomo, na co pójdzie więcej osób.
Sytuacja się zmieni kiedy w Lubinie pojawi się konkurencyjne kino.
A tak - jak się nie ma co się lubi...

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu