forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » CK Muza » Koncerty zespołu Vengo Poprzedni temat :: Następny temat
Koncerty zespołu Vengo
Autor Wiadomość
kaamilaa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Mar 01, 2008 17:06

Witam.
Mam pytanie czemu tak rzadko są koncerty,występy zespołu Vengo bo Fuego ma co chwile i kiedy mogę się spodziewać następnego koncertu,występu ? lub pojedynce osoby?
Po za tym drugie pytanie mam czy oprócz muzy Zespół Vengo występuje jeszcze gdzieś?
A między koncertami jest możliwość obejrzenia jakiś występów.

Podpis użytkownika:

Agnes 73
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 13:17

Zespół Vengo wystąpi 3-go maja w Legnicy.Natomiast 30-go czerwca w CKMuza odbędzie się koncert flamenco na którym wystapi zespół vengo,grupy warsztatowe a jako gość specjalny wystąpi wspaniały tancerz z Hiszpani Costi el Chato który przyjedzie razem z gitarzystą i śpiewakiem flamenco!

Podpis użytkownika:

kaamilaa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 19:06

Już myślałam że nikt nie odpisze. A dokładniej wiadomo gdzie wystąpią 3-go maja , o której i ile będzie kosztował wstęp ?
Tak samo pytanie o 30 czerwca ile będzie kosztował wstęp i o której?
Gdzie będę mogła jak coś znaleźć informacje na temat występu w Legnicy ? bo CKMuza to bedzie na stronie pewnie pisało.
Dziękuje za odpowiedzi.

Podpis użytkownika:

Klara
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 12:24

kaamilaa napisał/a:
Już myślałam że nikt nie odpisze. A dokładniej wiadomo gdzie wystąpią 3-go maja , o której i ile będzie kosztował wstęp ?
Tak samo pytanie o 30 czerwca ile będzie kosztował wstęp i o której?
Gdzie będę mogła jak coś znaleźć informacje na temat występu w Legnicy ? bo CKMuza to bedzie na stronie pewnie pisało.
Dziękuje za odpowiedzi.

3 maja w muszli legnickiej - wstep wolny
30 czerwca w CKMUZA - bilet 10 pln

jestem pewna , że warto przyjsc p. Agnieszka Szłykowicz wkłada w przygotowania wiele pracy

po za tym widac informacje o kolejnym wieczorku tanecznym flamenco w cafe muza 10 maja
wczoraj bylam na pierwszym i zabawa byla swietnie zorganizowana

Podpis użytkownika:
KlarA

kaamilaa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Maj 04, 2008 15:26

Byłam w legnicy i przyznaje było fajnie, ale układ mieli ten sam co z koncertu świątecznego, bo też byłam na nim. Ale nie żałuje że tam pojechałam. Teraz czekam na 30 czerwca, nie mogę się doczekać. Zastanawiam się nad tym wieczorkiem, może przyjdę. A może powiedzieć jak wyglądał ten wieczorek ?

Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

Klara
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Maj 04, 2008 22:51

kaamilaa napisał/a:
Byłam w legnicy i przyznaje było fajnie, ale układ mieli ten sam co z koncertu świątecznego, bo też byłam na nim. Ale nie żałuje że tam pojechałam. Teraz czekam na 30 czerwca, nie mogę się doczekać. Zastanawiam się nad tym wieczorkiem, może przyjdę. A może powiedzieć jak wyglądał ten wieczorek ?

Pozdrawiam

Jesli podoba Ci sie taniec flamenco to jest to impreza dla Ciebie. Możesz się nauczyć podstaw no i dobrze bawić.

10 maj (sobota) 20.00

Podpis użytkownika:
KlarA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu