forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Informacje dot. forum » Rasistowskie "dowcipy" Poprzedni temat :: Następny temat
Rasistowskie "dowcipy"
Autor Wiadomość
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 10:32

realista napisał/a:
Na nie-swojego reagujemy w określony sposób - ewolucja tak to zorganizowała.

"Nie-swojego"? Raczej na "gorszego". Rasizm, antysemityzm i inne -izmy zakładają, że pewne grupy, czyli biali, nie-żydzi, itp są lepsze. Takie poprawianie sobie nastroju i nieskuteczne leczenie własnych kompleksów. Oby tylko dokopać innym, gorszym...
Cytat:

Niestety nie da się rasizmu wyeliminować nakazami administracyjnymi, czy regulaminowymi

Nie interesuje mnie zbawianie świata. Autorzy tamtych tekstów mogą bawić się w ten sposób w życiu prywatnym. Ale brak reakcji adminów/modów na takie teksty było i jest dla mnie niezrozumiałe. I dziwne jest to, że "dowcipy" te nadal wiszą na forum. Oficjalnym forum Lubina..

Cytat:

(Podobnie ma się sprawa tolerancji między normalnymi ludźmi i gejami. Trudno tą akceptację wymusić siłą.)

Rozumiem, że reprezentujesz grupę tych normalnych, czyli lepszych? LOL

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 10:37

Ponawiam pytanie: Wyjaśnijcie mi, co oznacza nazwa "oficjalne forum" w nazwie tego forum. Sami ja sobie nadaliście, czy z namaszczenia UM?

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 10:56

tak, co do mojej orientacji to tak, jestem normalsem i wierzę, że jak w elektryce i kablach (ostatnio podłączałem sobie TV) - męska końcówka pasuje do żeńskiej końcówki, niestety męskiej i męskiej nie połączysz, może jakaś tam prowizorka, podlutowanie, jakiś kabelek, ale konkretnie nie połączycz - jak to mówią starzy górale - ni ch***a

ot, cała prawda

szeroko pojęta eurolewica chce nas skłonić do parzenia się jednopłciowego, a zdrowy lud pozdrawia ją środkowym palcem :)

do do rasizmu, if_onko, proszę daj spokój, mnie nie interesuje się wdawanie w dyskusje o rasizmie rodem z forów Gazety Wiewiórczej, przytoczyłem tu swoimi słowami naukowy przykład i tyle, bez wartościowania kogokolwiek

ja powiedziałęm INNY, ty dodałaś od siebie GORSZY, daj spokój
piękna pogoda, polecam spacerek i ochłonięcie :)

Podpis użytkownika:

if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 11:22

realista napisał/a:
tak, co do mojej orientacji to tak, jestem normalsem

Nie interesuje mnie Twoja orientacja - to ironia była - więc się nie promuj LOL..

Cytat:
do do rasizmu, if_onko, proszę daj spokój, mnie nie interesuje się wdawanie w dyskusje o rasizmie

Nie rozumiem, dlaczego mam dać spokój? Jeżeli nie interesuje Ciebie ten temat, to nie czytaj, nie pisz.. Zawsze mnie rozczula, gdy nie-eurolewicowcy, nie lubiący Gazety, wspominają o jej forum przy byle okazji ;) Może pomachaj (ale nie środkowym palcem) w tym miejsu adminom Gazety - z przyjemnością te pozdrowienia przekażę LOL

Cytat:
daj spokój
piękna pogoda, polecam spacerek i ochłonięcie :)

E tam, jeszcze Ci troche pomarudzę ;)

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 12:07

if_ona napisał/a:
...... więc się nie promuj LOL...

no bez wątpienia jesteś sympatyczną i ładną kobietką, ale nie miałem zamiaru się reklamować,
no chyba że podświadomie tak wyszło :)

pozdrawiam...

PS. Z tą Gazetą Wiadomą trochę iron_izuję, bez paranoi, sam kupię jak dają jakieś dobre filmy na DVD.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Dale Cooper Nie Cze 17, 2007 12:09, w całości zmieniany 1 raz

damian
Bywalec

Osiedle: przy-lesie
Wysłany: Pią Sie 17, 2007 15:01

realista Gdybyś żył z czarnoskurymi [ort]! na co dzień, to nie reagowałbyś tak jak opisują w tych niby badaniach. Jeśli wyglądasz inaczej niż inni lub odbiegasz od jakiegoś standartu [ort]! w wyglądzie to masz przerypane zycie..

//Jeżeli kasujesz moje poprawki,
//popraw chociaż swoje błędy!

Dale Cooper

Podpis użytkownika:
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

www.photoblog.pl/wesoly
Ostatnio zmieniony przez Dale Cooper Wto Sie 21, 2007 07:57, w całości zmieniany 3 razy

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu