forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Pokaż się innym » [fotki] mój widok z okna Poprzedni temat :: Następny temat
[fotki] mój widok z okna
Autor Wiadomość
mei
Nowy(a) na forum

Osiedle: jeszcze Świerczewskiego
 Wysłany: Czw Cze 14, 2007 01:26

Witam wszystkich ;-) Niestety nie wiem jak się dodaje tu zdjęcia więc podaję adres mojej galerii:

www.mei.jpg.pl

Jeśli możecie to zerknijcie i skomentujcie. Od razu mówię, że na robieniu dobrych zdjęć się nie znam i mam bardzo taniutki aparacik :???: Lubię cykać widoczki zza okna, fascynują mnie chmury. Ostatnie 4 zdjęcia były robione tego samego dnia, o tej samej godzinie, tylko zmieniałam ustawienia aparatu (czytaj: bawiłam się). I oczywiście jest też zdjęcie mojego piesa jako miły dodatek;) Proszę o kilka słów na temat tych zdjęć i podpowiedź jak się tu wkleja fotki.

Podpis użytkownika:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 09:22

[img]Tutaj adres zdjęcia, czyli np. http://www.dalecooper.us/jpg2 [/img]

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe

mei
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 10:30

Dzięki za podpowiedź:) umieszczam więc te fotki:

Chwilowo mogą być niewidoczne bo dopiero wrzuciłam na inny serwer i musi się to wszystko dograć... wrrr

Podpis użytkownika:

nOF4Ce
Bywalec

Osiedle: Ustronie IV
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 10:15

czym robisz zdjecia? Moze byl_bym w stanie ci jakos podpowiedziec jak wyciagnac z niego na maxa...

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Dale Cooper Pią Cze 15, 2007 13:22, w całości zmieniany 1 raz

mei
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 00:24

Sorki, że nadal tych zdjęć nie widać... Problem mam z serwerem. Jak naprawię to poprawię linki. Tak jak pisałam wcześniej, aparacik mam z rodzaju tych najtańszych amatorskich (w sensie dla samego posiadania cyfrówki). Canon PowerShot A430. Kupiłam go bo chciałam mieć aparacik tylko do fotografowania dosłownie pierdół typu imprezy, wyjazdy itp. Ale po tych zdjęciach z mojego okna chyba jednak wolałabym mieć lepszy:) Pozdr

Podpis użytkownika:

Soprano
Bywalec

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 01:53

mei napisał/a:
Sorki, że nadal tych zdjęć nie widać... Problem mam z serwerem. Jak naprawię to poprawię linki. Tak jak pisałam wcześniej, aparacik mam z rodzaju tych najtańszych amatorskich (w sensie dla samego posiadania cyfrówki). Canon PowerShot A430. Kupiłam go bo chciałam mieć aparacik tylko do fotografowania dosłownie pierdół typu imprezy, wyjazdy itp. Ale po tych zdjęciach z mojego okna chyba jednak wolałabym mieć lepszy:) Pozdr

Aparacik masz calkiem dobry i na pare "chwil" ci wystarczy. Po prostu moim zdaniem wybralas sobie trudny temat. Wbrew pozorom "widoczki" to nic prostego, a ty jeszcze wybierasz "trudne" pory. Sprobuj najpierw fotografowac w porach kiedy swiatlo nie jest zbyt kontrastowe i koniecznie jesli chcesz miec ladne chmury staraj sie miec slonce zawsze z boku aparatu. Natomiast jesli chodzi o fotke "psia" to ta mi sie najbardziej podoba, slodki "nochal". Szkoda ze nie poszlas za ciosem i nie staralas sie uchwycic tych niesamowitych oczu, tak zeby punkt ostrosci wlasnie na oczy byl skierowany. Reasumujac fotografujac ludzi i pupile najwazniejsze jest to zeby ostrosc byla ustawiona wlasnie na oczy, tak wiec kadrujac ustaw strosc, po czym przytrzymujac caly czas spust aparatu ustaw sobie dowolny kadr, aparat sam dobierze wszystkie pozostale parametry.

Nie poddawaj sie i pruboj dalej, a efekty zaczna same przychodzic.

pozdrawiam

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Dale Cooper Sob Cze 16, 2007 03:19, w całości zmieniany 1 raz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu