forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Pojedynki » KulMen vs. nOF4Ce [Lubin - jak nas widzą przyjezdni ] Poprzedni temat :: Następny temat
KulMen vs. nOF4Ce [Lubin - jak nas widzą przyjezdni ]

Które zdjęcie jest lepsze?
1
25%
 25%  [ 6 ]
2
75%
 75%  [ 18 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Mistake
Bywalec

Osiedle: Polne
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 17:58

Soprano, luz jest!
Swoją drogą pitreo79 ma rację, konkurs w tym momencie nie ma sensu, gdyż wystarczy kliknąć w podpis jednego z uczestników, by sprawdzić które prace są czyje.
Proponuję przerwać ankietę i ogłosić remis :)

Podpis użytkownika:

KulMen
Początkujący

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:06

vendro napisał/a:
pitreo79, masz racje. Miałem wspomnieć o wystawianiu swoich prac w innych miejscach przed udziałem w konkursie.

Powiem tylko tyle: Cel został osiągnięty. Od kilku dni na forum jest niezłe zamieszanie a w sumie o to chodziło. Każdy wyraża swoje opinie i ma do tego prawo. Fotki jakie są to każdy widzi ;)
Zabawa jest, a i okazja do wypicia piwka wyśmienita i do tego mamy gotowy temat do rozmowy bez stękania i zastanawiania sie o czym pogadać ;)
Ja zawsze traktuje takie potyczki jako pewna prowokacje z mojej strony i bardzo lubię czytać to co ludzie sadza o mojej pracy.
O gustach sie nie dyskutuje i jeden ma talent do tego co robi inny stara sie być poprawny technicznie, efekt jest często podobny, tylko ten pierwszy musi w to włożyć znacznie mniej pracy bo mu to po prostu wychodzi z marszu :)

Proponuje zakończenie głosowania!
Chętni zrobili by recenzje fotek na zasadzie +/- będzie wiadomo co robić a czego nie, w przyszłości :)

Podpis użytkownika:

rybolek
Stały bywalec
UNDERGROUND

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:09

Mistake napisał/a:
Soprano, luz jest!
Swoją drogą pitreo79 ma rację, konkurs w tym momencie nie ma sensu, gdyż wystarczy kliknąć w podpis jednego z uczestników, by sprawdzić które prace są czyje.
Proponuję przerwać ankietę i ogłosić remis :)

w Tym momencie ten etap pojedynku powinien zostać przerwany, ciekawe jaką decyzje podejmie Veldrin.. ?

Podpis użytkownika:
Lepiej niech pada niż ma być błoto :)

Grupa trzymająca miotły :kosa:

Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:27

Powiem tyle: Lipa w trzy du**... To miała być zabawa, uczciwa, ale zabawa. Przerodziła się jednak w chore domysły i Bóg wie w co jeszcze : |

Nasuwa się wniosek: Ciężko zorganizować cokolwiek na tym świecie, nawet ankietę na forum...

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe

Soprano
Bywalec

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 19:14

KulMen napisał/a:
Soprano napisał/a:

P.S. Mam jednak nieodparte wrazenie, ze nie jakosc zdjec, a ilosc "znajomych" zagladajacych na to forum zdecyduje o wyniku.

pozdrawiam

Niekoniecznie. Ktore fotki sa czyje wiedza tylko autorzy i arbiter :)

Wiec ubaw to dopiero bedzie po ich podpisaniu ;)

KulMen

Nie lubie miec racji, ale wrazenie stalo sie faktem.

Przyznam sie, ze nie sprawdzalem czy autorzy zamiescili swoje fotki gdzie indziej i nie mam zamiaru tego robic, ale jesli faktycznie to mialo miejsce to znaczy ze sie starzeje i pewne zachowania przerastaja poziom mojej percepcji.

Mowiac krotko jesli ma to miejsce to proponuje wyrownanie szans i podpisanie zdjec, a wtedy tytul mozna zmienic na "Kogo bardziej lubimy"

P.S.

Szkoda , ale ...., dodam pozniej pare slow.

pozdrawiam

Podpis użytkownika:

Veldrin
Weteran

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 19:14

W zwiazku z pewnym zamieszaniem podjeto decyzje o zakonczeniu glosowania i zamknieciu tematow.

Poczekamy spokojnie az ankieta sama sie odblokuje albo zrobi to jakis sprytny admin (bo mod nie moze) i wtedy podliczymy glosy.

Podpis użytkownika:
Michał Stangret - fotoblog / galeria
Ostatnio zmieniony przez Dale Cooper Wto Cze 12, 2007 19:16, w całości zmieniany 1 raz

Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 20:50

ankieta odkryta.

Podpis użytkownika:

Strona 3 z 3  
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi