forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Pytania do administratorów » Moderacja forum Poprzedni temat :: Następny temat
Moderacja forum
Autor Wiadomość
slayne
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 12:49

Na czym polega moderowanie tego forum? Na kasowaniu postow i nie informowaniu o tym nikogo bo nie lapie? Wczoraj umiescilem posta ktory mimo podobienstw do innych roznil sie i nie nadawal sie do skasowania. Zadnej argumentacji, nic... Cos jak cenzura.

Koniec, uwazam ze jestescie nierzetelni i rezygnuje z uczestniczenia w zyciu tego forum.

Podpis użytkownika:

hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 13:52

Przyczyne usunięcia i podstawy decyzji to czym się kierował poda Ci konkretny admin, o ile się nie myle Vendro.

btw. dzielisz neta czy piszesz tez jako "kolo" ? :>

Podpis użytkownika:
.MODEL SMALL .STACK .DATA
SHOW DB 'Lubin',0AH,0DH,'$'
.CODE START:
MOV AX,@DATA MOV DS,AX MOV AH, 9 MOV DX, OFFSET SHOW INT 21H MOV AH, 4CH INT 21H
END START

slayne
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 14:22

Nie dostalem zadnej informacji i nie jestem "kolo" co do numeru ip jak sadze prosze sie zglosic do kilkunastu innych osob korzystajacych z ip(moze i nawet wiekszej ilosci).

ps. Informacje po takim czasie naprawde mozna sobie w sadzic w tylek, nie sadzisz ze wraz z usunieciem powinna byc podana informacja dlaczego? tym bardziej ze to nie byl spam?

ps.2. Gratuluje przypisywania numeru ip wylacznie dla jednej osoby, owszem to jest jakas metoda i byc moze kolo to nawet i jakis moj znajomy, ale co z tego.

ps. prosze administratora o usuniecie mojego konta jak juz wspomnialem zegnam to forum.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez slayne Czw Mar 08, 2007 14:34, w całości zmieniany 1 raz

hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 14:30

A co masz z dhcp ? nie wydaje mi się, chyba że masz router i dzielisz neta jak napisałem wyżej

Podpis użytkownika:
.CODE START:
MOV AX,@DATA MOV DS,AX MOV AH, 9 MOV DX, OFFSET SHOW INT 21H MOV AH, 4CH INT 21H
END START

vendro
Maniak

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 14:44

slayne, Ja usunąłem Twój post, który był zdublowany. Już informowałeś o pogodzinach.lubin.pl w innym wątku (konkretnie tym), więc po co robić po raz drugi temat?

Co do informajci o usunięciu - przy usuwaniu posta wpisałem powód, także na mail powinieneś dostać informacje o tym.

Acha i żebyś nie miał wątpliwości - dla mnie rozmowa na forum a elubin.pl to dwie odrębne rzeczy także nie traktuj tego jako "tępienie konkurencji" - pisze na wyrost, aby nikomu takie pomysły nie przychodziły do głowy.

Podpis użytkownika:

slayne
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 13, 2007 14:51

Widzisz nie dostalem tego maila i jezeli go wyslales to niewiem czemu do mnie nie dotarl bo nie mam problemow ze skrzynka. Co do posta mogles go poprostu przesunac do istniejacego tematu, nie byloby zadnego problemu. Przepraszam za moja reakcje ale troche sie wzburzylem zaś co do mnie jako do uzytkownika to komputer korzysta z routera (podlaczonych jest kilka kompow), a z samego tego jednego korzysta sporo osob i ja od czasu do czasu... Nie jestem zadnym Kolem.

Podpis użytkownika:

hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Wto Mar 13, 2007 16:00

No wlasnie zaznaczylem taka ewentualnosc.... router. Przeciez mowimy o IP już za natem ... wyjaśnione.

Podpis użytkownika:
.CODE START:
END START

vendro
Maniak

Wysłany: Sro Mar 14, 2007 15:12

slayne, Osobiście nie wysyłam maila, przy usuwaniu posta mogę wpisać treść komunikatu która powinna do Ciebie dotrzeć, widocznie nie dotarła z winy serwera.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu