forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » Pytania do rzecznika prasowego » Odpoczynek Poprzedni temat :: Następny temat
Odpoczynek
Autor Wiadomość
agat_w
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Lut 11, 2007 09:33

Czegoś nie rozumiem w polityce miasta b.dużo mówiło się przed wyborami o odbudowie zalewu na Małomicach a teraz jakieś przymiarki do Obory a z tego co sobie przypominam to osiedle na 12 tyś ludzi ma powstać na Małomicach tak że prosiłbym o więcej konsekwencji w tym co i gdzie i po co się robi z pozdrowieniem A&AT

Podpis użytkownika:

realista
Weteran

Wysłany: Nie Lut 11, 2007 13:31

jeśli przed wyborami obiecywali jezioro, to znaczy, że teraz wykopią co najwyżej mały stawik w parku

a jak się uda to napiszą wniosek do UE i dostaną dotacje na zarybienie i 'zaptaszenie' - czyli wpuszczenie do niego karasi i kilku kaczek

taka to jest polityka

Podpis użytkownika:

tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 21:08

agat_w, o zalewie mówiło tylko TERAZ LUBIN i Maćkała, o ile jeszcze można byłoby załatwić kase na zalew (teoretycznie radni mogli by to załatwić) to Raczyński po prostu nie wykona tego zapisu budżetowego i tyle. co do Obory to tu w zasadzie sprawa jest odwrotna Raczyński bardzo by chciał ale wątpie żeby dostał na to kase z tego względu iż jest to po prostu nie możliwe. przede wszystkim dlatego iż kopalnia cały czas tam 'grzebie'. inną przeszkodą jest fakt że to nie są tereny miasta, i jeszcze pare innych drobniejszych przeszkodek.
Być może się myle, rzecznik z pewnością wyjaśni to lepiej. Jednak ciekawy jestem jakie jest stanowisko rzecznika i Prezydenta w tej sprawie. dodam też pytanie:
JEŚLI JEST JAKAŚ KONKRETNA KONCEPCJA TO CZY SĄ PLANY POZYSKANIA POZABUDŻETOWYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH? I Z JAKICH INSTYTUCJI PLANUJE SIĘ POZYSKAĆ EWENTUALNE ŚRODKI?

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI

agat_w
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lut 12, 2007 20:16

Nie mam zielonego pojęcia co kopalnia ma wspólnego z zalewem (grzebanie) może, bo nie wiem jest to teren KGHM-u a tak poza tym to jak kopią to kilkadziesiąt albo set metrów pod zalewem kilka lat temu dno zalewu w miare dobrze samo się uszczelniło dzięki razkładającym się liścią [ort!] i trawą ale jakiś eugeniusz otworzył najniższy jaz i spóścił [ort!] wodę gratulacje!!! a już ptaszki rybki naniosły a poza tym to właśnie obecnemu p. prezydentowi powinno najbardziej zależeć żeby reaktywować ośrodek wodny jak najbliżej miasta a nie gdzieś gdzie będzie dalej i utrudniony dojazd i gdzie chce 400 m dalej zrobiś spokojne osiedle na peryferiach miasta. Niestety kilka wiosen temu nasz brązowy medalista z Seulu będąc radnym wypowiedział się że ma już dość rozmów na temat zalewu bo wie że nigdy nie powstanie. Ja mam nadzieje że rozsądek zwycięży i coś z tego będzie. A&AT

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez rybolek Pon Lut 12, 2007 23:48, w całości zmieniany 1 raz

tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 08:49

agat_w, chyba podzielam twoje zdanie ale w tym dziale są zadawane pytania do Rzecznika Prezydenta Miasta leśli chcesz podyskutować o 'zalewie' czy 'oborze' to jest już taki temat w dziale plityka miasta, przeczytaj go Zalew i tam chętnie podyskutujemy. ja ponawiam pytanie do Rzecznika:
JEŚLI JEST JAKAŚ KONKRETNA KONCEPCJA TO CZY SĄ PLANY POZYSKANIA POZABUDŻETOWYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH? I Z JAKICH INSTYTUCJI PLANUJE SIĘ POZYSKAĆ EWENTUALNE ŚRODKI?

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu