forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Polityka miasta » Pytania do rzecznika prasowego » NOWY RZECZNIK D. STAWIKOWSKI Poprzedni temat :: Następny temat
NOWY RZECZNIK D. STAWIKOWSKI
Autor Wiadomość
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 17:39

Witamy nowego rzecznika, i mamy nadzieję że będzie rzetelniej niż poprzednik odpowiadał na zadawane mu pytania.

jedno małe pytanko, jakie będą obowiązki nowego prokurenta w firmie MUNDO niejakiego T.Myrdy

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
Ostatnio zmieniony przez tomi Nie Cze 04, 2006 23:03, w całości zmieniany 1 raz
surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 18:44

Tomi, może otwórz fanklub Myrdy?

Cytat:
Prokurent - pełnomocnik zarządu spółki mający prawo do składania oświadczeń woli w imieniu i na rzecz spółki. Pełnomocnictwo to nosi nazwę prokura. Uprawnienia prokurenta ograniczone są jedynie w następującym zakresie: sprzedaż spółki, rozwiązanie spółki lub sprzedaż (ewentualnie obciążenie) nieruchomości będącej własnością spółki.

Prokura jest ściśle regulowana przepisami prawa handlowego, obecnie zawartymi w art. 109[1]-109[9] Kodeksu cywilnego. Wymaga między innymi wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego.

Pewnie coś podobnego ;) .

Podpis użytkownika:
Masz fajną fotkę naszego miasta? Pochwal się nią ->

Pełen obiektywizm tylko w:
Obrazek wycięła cenzura na forum.lubin.pl
Dagmara
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 22:26

Tomi! Przykro mi to stwierdzić, ale mam wrażenie, że Ty masz jakiś obłęd na punkcie Pana Myrdy. Nie wiem dlaczego ty wiecznie deprecjonujesz jego osobę, ale mam wrażenie, że jesteś zwyczajnie w świecie o niego zazdrosny. Ja rozumiem, że można kogoś za różne poczyna niania , nie lubić ale przecież ten człowiek był (a może nadal jest) tylko rzecznikiem- a nie wykonawcą różnych spraw. Ja mu się wcale nie dziwię, że nie chce komentować Twoich wypowiedzi i pytań- wiesz jest takie powiedzenie- „Gówna lepiej nie ruszać”. Sorry, ale to właśnie tyczy się Ciebie i Twoich przyjacieli- czyli oskarżonego pseudo senatora- Pana Tadeusza M. i jego wiecznie zaspanego kolegi- Pana Niewodniczańskiego. Pomyśl co piszesz, bo dzięki Twoim wypowiedzią masz chyba więcej wrogów niż sympatyków. I pamiętaj, że rudymentarny Twój problem polega na chęci zniszczenia tego, czego nie jesteś wstanie pojąc i uszanować.

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Wto Cze 06, 2006 00:21

wiesz Dagmara, po przeczytaniu twej wypowiedzi nawet sie uśmiechnąłem. życzyłbym ci więcej kultury osobistej ale czy zrozumiesz ironię?? ale do rzeczy,
nie problem jest w tym gdzie pracuje ale jak. rzecznik myrda wielokrotnie zapewniał (nie tylko mnie) że będzie odpowiadał na zadane pytania, robił to bardzo wybiórczo również co do pytań kierowanych przez innych, jeśli ktoś mu obiecał że praca ta jest łatwa to go oszukał.
Cytat:
Ja mu się wcale nie dziwię, że nie chce komentować
wiesz to tak jakbyś powiedziała swoiemu szefowi że ci się robic nie chce, to po prostu jego obowiązek.
nie dobieraj mi przyjaciół (chociarz nieżle ci idzie) bo sam to robie, a co do epitetów to już przyzwyczaiłem się że osobom anonimowym łatwo jest opluwać inne za ich wyraziste poglądy, a takie posiadam, nie dla zwolenników czy przeciwników tylko dla siebie.
rudymentarny - tego słowa pewnie sama nie rozumiesz więc go nie skomentuje, ale mogę cię zapewnić że większą radość przynosi mi tworzenie niż niszczenie, chyba że jest to niszczenie kłamstwa i złodziejstwa, to zawsze będę piętnował,
pojęcie pewnych rzeczy jest dla mnie bardzo łatwe choć cały czas się uczę,
jedno jest pewne, skoro p. myrda został prokurentem to chciałem wiedziec po co, bo korzyści mundo z tego mieć raczej nie będzie, nie sądzisz?? czy dostał tą pracę poprzez konkurs czy po znajomości. miały być tworzone miejsca pracy, ale chyba nie o takie chodziło.
no i na koniec - próbujesz być inteligentna a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to jest temat informacyjny o nowym rzeczniku z małym pytankiem o poprzednika(odpowiedział juz zresztą surgeon), a temat o myrdzie jest tutaj http://forum.lubin.pl/viewtopic.php?t=2135 i tam powinnaś pisać swoją błyskotliwą wypowiedź. no ale może adminy przeniosą.

Podpis użytkownika:
Dagmara
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 08, 2006 18:57

Witam ponownie! Przepraszam, że czekałeś tak długo na odpowiedź, ale postanowiłam sprawdzić parę informacji. Po pierwsze nikt nie słyszał o zmianie stanowiska pracy- pana Myrdy, dzwoniłam do Urzędu i potwierdzono, że nadal on pełni funkcję rzecznika! Po drugie gdzie jest napisane, że rzecznik ma obowiązek odpowiadać na zaczepne pytania na łamach Forum- z tego co się oriętuję to praktyczne żaden rzecznik tego nie robi- bo nie ma na to czasu! Po trzecie pisząc do Ciebie nie myślę o kulturze bo na nią należy najpierw zasłużyć! Pisząc o złodziejstwie miałeś chyba na myśli Pana „Senatora” Maćkałę, który narobił najwięcej długów w historii miasta (ale efektów nie widać- no chyba, że masz na myśli niedzielę w parku), ponadto współpracował ze słynnym księdzem Matkowskim- który jakoś też pomylił się z powołaniem. A tak w ogóle to jestem humanistą i nie używam słów których nie rozumie, ale mam wrażenie, że to Ty nie pojąłeś słowa rudymentarny (więc w ramach nauki wyjaśniam, że oznacza to tyle samo co podstawowy lub fundamentalny). A tak na koniec pragnę Cię poinformować, że strona którą mi podałeś, nie jest żadną oficjalną wypowiedzią, tylko Twoim przekazanie fałszywych informacji! Pomyśl co piszesz- a najlepiej najpierw to sprawdź!

Podpis użytkownika:
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Czw Cze 08, 2006 21:23

Dagmara napisał/a:
Po pierwsze nikt nie słyszał o zmianie stanowiska pracy- pana Myrdy, dzwoniłam do Urzędu i potwierdzono, że nadal on pełni funkcję rzecznika!

A BIP słyszał i nawet sie aktualizował http://www.bip.um.lubin.p...SOWY_PREZYDENTA

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pią Cze 09, 2006 00:15

Dagmara,
Cytat:
Po pierwsze nikt nie słyszał o zmianie stanowiska pracy- pana Myrdy

wystarczyło oglądać tkl to byś się dowiedziała.
Cytat:
dzwoniłam do Urzędu i potwierdzono, że nadal on pełni funkcję rzecznika!

świadczyć to może o niekompetencji lub niewiedzy urzędniczej albo że dzwoniłaś pod zły adres. inna sprawa że myrda też był zaskoczony, ale RR tak działa, coś się przyśni i jest decyzja.
Cytat:
Po drugie gdzie jest napisane, że rzecznik ma obowiązek odpowiadać na zaczepne pytania na łamach Forum-

tutaj- http://forum.lubin.pl/vie...f9bac03df2f0886
wytłumacz mi czy zadawane pytania mają być łatwe i przyjemne?? no to po co rzecznik?? on jest od tego żeby wyjaśnić trudne problemy tym bardziej że sam się do tego zobowiązał i to dwukrotnie. poza tym na niektóre pytania odpowiadał błyskawicznie na inne wcale, zadziwiająca wybiórczość.
rozumiem że według niektórych maćkała jest winny za wszelkie zło tego świata, ale nie o nim jest ten temat więc nie zmieniaj wątku (załóż nowy i podyskutujemy)
co do 'rudymentarny' to mam jeszcze w razie draki słownik synonimów, ale przesłanie było takie żebyś nie używała słów których większość nie rozumie. i szyk dania jest zły powinien być "twój rudymentarny problem..." słabo jak na humanistke
Skoro jesteś
Cytat:
humanistą
(ciekawe bo nicku zaznaczyłeś się jako kobieta) to pewnie teraz mnie przeprosisz za sugerowanie że jestem kłamcą, bo ja raczej zaliczam się do osób kształconych w uczelniach technicznych i lubie konkrety, tylko czy stać na nie filozofa?
Cytat:
Pomyśl co piszesz- a najlepiej najpierw to sprawdź!

no właśnie, polecam ci link podany przez if_one,

[ Dodano: Sro 21 Cze, 2006 15:08 ]
no i co tam Dagmara, masz odwage przyznać się do błędu? bo opluć mnie to miałaś odwagę, ale to chyba wszystko na co cię stać. :(

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu