forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Propozycje i uwagi » [ Dodano: Wto Gru 06, 2005 09:43 ] :) Poprzedni temat :: Następny temat
[ Dodano: Wto Gru 06, 2005 09:43 ] :)
Autor Wiadomość
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 10:56

w dziale humor w temacie Dowcipy (różne) mamy unieszczać nowe dowcipy, no to wrzuciłem parę ;) i problem; nie wpływa to na powiadonienie osób które tam coś pisały, i nie wskakuję na pierwsze miejsce na liście, a w związku z tym osoby które już raz to obejżały nie będą wiedziały że pojawiło się coś nowego i nie zaglądną tam ponownie, więc nie ma sensu ich tam umieszczanie, czy można coś z tym zrobić?
ps. problem nie dotyczy tylko tego działu :)

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
Ostatnio zmieniony przez tomi Czw Gru 08, 2005 13:11, w całości zmieniany 1 raz
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 12:36

widze, ze sie rola przejales:) super

Aha, zapomnialem tego zrobic. Dostales odemnie ostrzezenie wiec ja Ci je sciagam na prosbe Veldrina.

i co pozostaje ... do dziela !;]

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Gru 08, 2005 13:22

Marian, hehehe ale ty wpożo jesteś :mrugniecie:
a co do problemiku to jakieś możliwości w ogóle są? bo niechciałbym komuś zawalać "skromnej bazy" przez nowe posty czy tematy :)

Podpis użytkownika:
elektryk
Administrator

Wysłany: Czw Gru 08, 2005 13:25

Czy dalo by sie cos z tym zrobic ... hmmm :) A mozna zrobic i to na pare sposobow ...
a) Otworzyc podforum o tresci Dowcipy tak jak to jest zrobione z rzecznikiem prezydenta.
b) Ustawic temat jako przyklejony by caly czas utrzymywal sie na gorze listy.
c) Napisac w pierwszym poscie by zainteresowane osoby zaznaczaly przy odpowiedziach opcje "Poinformuj mnie gdy ktos odpowie" ... wtedy powiadomienie o nowych postach bedzie przesylane na GG opcjonalnie e-mail.

ad. a): nie widze sensu zakladania podforum.
ad. b): to juz szybciej ale trzeba by bylo ladnie admina poprosic i zdeklarowac sie ze dzial bedzie prowadzony w sposob rzetelny i interesujacy ;) wyobraz sobie tomi ze moim ulubionym dzialem jest wlasnie Humor :mrugniecie:
ad. c): a to juz moze zrobic kazdy we wlasnym zakresie... ja tak robie jak nie chce zapomniec o jakims temacie i fajnie by bylo gdyby wszystkim to weszlo w nawyk :D

Poza tym przydalo by sie wpuscic siakiegos moda albo admina coby skompletowal wszystkie dowcipy jakie sie znajduja w tym forum i wrzucil do tego tematu.
Pomysle jeszcze nad chronologicznym sortowaniem postow wzgledem odpowiedzi ale nic nie obiecuje :)

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
tomi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Nie Gru 11, 2005 23:17

ad.ad.a): też nie widzę takiego sensu
ad.ad.b):a ja mam dużą wyobraźnie :) i zapraszam i polecam i wogóle i w szczególe :)
ad.ad.c): też tak robie
hihihi ja bym sugerował zamiast myślenia - działanie, co do sortowania postów oczywiście hehehe :P

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu