forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Pytania do administratorów » Ostrzeżenie i co dalej...[+offTopic] Poprzedni temat :: Następny temat
Ostrzeżenie i co dalej...[+offTopic]
Autor Wiadomość
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Lis 18, 2005 21:37

Marian napisał/a:

znacie piotrusia z forum , ja znam go tez z innej strony i nie bede ukrywal jaki mi do tego czlowieka stosunek. I zostaje przy swoim ... NIE JEST ON PARTNEREM DO ROZMOWY DLA MNIE.

to nie jego wiek jest przeszkoda, tylko ... nie wiem jak to nazwac ... nie da sie tego okreslic. poprostu sie kogos ma za osobe, nie nadajaca sie do rozmowy i tyle.

Takie postawienie sprawy rozumiem.. Wcześniej wspomniałeś tylko o różnicy wieku stąd moje zdziwienie :)

Podpis użytkownika:
Piotruś
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 10:06

Drogi Marianie - otóż jeśli uważasz że traktujesz mnie sprawiedliwie to pozwolę sobie przytoczyć pewien przykład:

W temacie na forum "Polityka miasta" Toczyła się dyskusja o ulubionej wódce, oczywiście w Post Scriptum tak jak zresztą u mnie. Gdzie dwóch panów X i Y dyskutowali o procentach. Ostrzeżenia nie dostali! A ja? Czy dla tego że mnie nie lubisz mam być surowiej oceniany. Pzypominam po raz kolejny że jest to oficjalne forum. Załóż swoje ja się zaloguje i sprawie ci przyjemność gdy dasz mi bana. Jednak chciałbym żebyś się ode mnie Odp******** bo nie masz mnie oceniać prywatnie tylko moje zachowanie i postępowanie na forum. I to sprawiedliwie do jasnej ....!

PS: Uważasz ze jest między nami przepaćś? To chciałbym Cię poinformować że teraz zachowujesz się jak gówniaRZ a nie jak admin.

Pozdro.

Podpis użytkownika:
-> www.a-sport.pl / www.forum.a-sport.pl <-

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Radio Maryja moją miłością
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sob Lis 19, 2005 11:46

Hmmmm.... szkoda ze adminom nie mozna dawac ostrzezen :P

:)

Pozwole sobie na zalozenie takiego tematu.. "najgrozniejszy admin" hyh :D mam nadzieje ze nie dostane ostrzezenia :) poprostu zobaczymy jakiego admina mamy sie najbardziej bac :P :lol:

http://forum.lubin.pl/viewtopic.php?p=13806#13806 <--- glosujcie! :P

Podpis użytkownika:
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 12:18

Piotrus: tu cie rozczaruje ... to jest tez moje forum.

Nie chlopcze, ja sie nie zachowuje jak gowniarz, ja ciebie poprostu nienawidze do szpiku kosci, i wystarczy, ze niebedziemy sobie wchodzic w droge a nikogo z nas krzywda nie spotka.

i tyle. koniec tematu piotrus. masz cos do powiedzenia w tej sprawie to na PM zaparaszam. to topic o ostrzezeniach a nie miejsce do wyzewnetrzniania sie prymitywnie. wciaz to samo ... wciaz, masz focha i pretensje .. ja stanowiska nie zmienie. nie bede cie tepic ani przesladowac, bede cie poprostu surowo oceniac.

koniec tematu.

Kryzbi mam nadzieje, ze wygram !;]

Podpis użytkownika:
surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Nie Lis 20, 2005 19:55

Ach ten Piotruś. Gdzie się nie pojawi tam zadziwia.

PS. Przyszykujcie się na jego nowe wcielenie. Piotruś tak łatwo sie nie poddaje. ;-D

Podpis użytkownika:
Masz fajną fotkę naszego miasta? Pochwal się nią ->

Pełen obiektywizm tylko w:
Obrazek wycięła cenzura na forum.lubin.pl
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 23:14

Cytat:
ja ciebie poprostu nienawidze do szpiku kosci
za mocne :( :placz: :( a może jest jakaś nadzieja na zgodę, albo chociaż rozejm :?: w końcu jesteśmy istotami inteligentnymi....

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 23:19

surgeon: heheh ;] ehh te czasu ;] prof. andrzej lepper, piotrus, gogus cos jeszcze bylo ?

tomi: sprawa jest juz zamknieta. Nierozmawiajmy juz na ten temat. Chwila ta zostala chwila przelomowa, wiele decyzji podjelismy w gronie administratorow (+ veldrin !;p hehe) wiec od dzis zaczyna sie nowa epoka tego forum, badzcie cierpliwi ;]

Podpis użytkownika:
Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu