forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Pytania do administratorów » login & hasło Poprzedni temat :: Następny temat
login & hasło
Autor Wiadomość
nug999
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sie 16, 2005 01:42

słuchajcie admini może para adminie bo chyba tylko ich udajecie ? ale [...] . mam taki problem niemoge się zalogować na swoj dawny login i chsła ja chciałem się zarejstrować to że mejl jest już używany musiałem podać nowy mejl wniosek się taki mi nasuwa /////////////////ze albo wy nie potraficie albo wasza baza danych jest do dupy

Podpis użytkownika:
nug999
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 08:40

hehe ;] a moze poziom Twoim kompetencji spadl znacznie w dol od ost. logowania? jak chcesz prowokowac to dalej pisz swoje wywody ... z pewniscia nikt zyl sobie przez Ciebie nie potnie .

co do logowania ... nie ma innej opcji jak ta, ze mylisz haslo lub login ! nie jestes na tyle inteligentny zeby sie do nas zwrocic indywidulanie ? pokazalbys , ktore to Twoje konto, udowodnil, ze bylo faktycznie Twoje i zaden problem ... recznie zmieniamy Ci haslo. A takim gadaniem to patykiem nikt Cie nie dotknie zeby Ci pomoc ... zenada

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu