forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Propozycje i uwagi » Ankieta dotycząca cenzury. Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta dotycząca cenzury.

Czy popierasz panującą na forum.lubin.pl cenzurę wycinającą posty?
TAK
36%
 36%  [ 4 ]
NIE
36%
 36%  [ 4 ]
Nie mam zdania
27%
 27%  [ 3 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Piotruś
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 17:53

Marian napisał/a:
Piotrus: zanim zacznie sypac takie wywody pamietaj jedno: nikt tu nikogo na sile nie trzyma, zalezy nam na ludziach, zalezy zeby ich ilosc siegala praktyznie zenitow, ale na sile nie bedziemy sie zmieniac ... ku..w i innych tu nie bedzie ani dzis ani nigdy.

Nie potrafisz wyrazi swoim emocji na pomoca innego slowa? zapraszam by siegnac po slownik jezyka polskiego, z pewnoscia znajdziesz tam odpowiednie synonimy.

Na pocieszenie, powiem, ze slownik cenzury wciaz sie powieksza , a to dzieki Wam ;] niektorzy wymysla takie 'nowomowy' , ze az sie w glowie nie miesci jak mozna to wymyslec ;].

Nie zrozumieliście kilku moich postów, więc p[rzytocze mój cel w wypowiedzeniu ssylwi które popierwa w 100%

Cytat:
Nie wiem co wycinacie, więc trudno oceniać jeśli tylko wulgaryzmy i posty pisane po to by obrazić kogoś to jestem za, w każdym innym wypadku przeciw;)

Temat już się chyba wyczerpał, może wartoby zamknąć.

Podpis użytkownika:
-> www.a-sport.pl / www.forum.a-sport.pl <-

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Radio Maryja moją miłością
Veldrin
Weteran

Wysłany: Pią Sie 05, 2005 06:55

nie widze celu zamykania tematu, byc moze przyjdzie komus ochota na dopisanie swoich przemyslen :diabel:

pamietaj Piotrus: nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.

co do tematu, zgadzam sie 100% z Marianem (dzieki temu nie musze pisac tak dlugiego posta :P )

:kosa:

Podpis użytkownika:
Michał Stangret - fotoblog / galeria
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 08:44

Marian,

Cytat:
JEsil ktos ma dysortografie to ok ... przeciez my nikogo w ten spsob nie obrazamy, nawet z dysortografia mozna walczyc tym bardziej jak seidzisz przed komputerem ... masz worda, sa spelcjalne wtyczki itp itd. .... nie tlumacz sie dysotrografia bo to smieszne. Ja sam czasami wale takie byki, ze glowa boli, a jak mnie Veldrin zlapie to tocze sie po ziemi ze smiechu , ze kurcze mu sie wkoncu udalo ;] (bo nie ukrywamy, ze On poluje tez na adminow ! ;D ).

w wordzie to ja sprawdzam prawie wszystko co napisze a i tak łowczy Veldrin mnie parę razy złapał :P . chodziło mi o to że nie każdego nauczysz i tyle :)

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 09:29

Piotruś napisał/a:

Nie zrozumieliście kilku moich postów, więc p[rzytocze mój cel w wypowiedzeniu ssylwi które popierwa w 100%

Cytat:
Nie wiem co wycinacie, więc trudno oceniać jeśli tylko wulgaryzmy i posty pisane po to by obrazić kogoś to jestem za, w każdym innym wypadku przeciw;)

Temat już się chyba wyczerpał, może wartoby zamknąć.

Nie jestes administratorem wiec nie wiem na jakiej podstawie rzucasz takimi slowkami. Uwierz, ze ilosc postow, ktore calkowicie wiwalamy jest znikoma. W wiekszosci sa one edytowane tak by ich autor cos tam moze zrozumial. Do co zamykania tematow chyba nie powinienes sie wypowiadac ... zostanmy przy tym porzadku ... moderator i administratorzy zamykaja tematy i to oni za to odpowiadaja. kazdy w koncu musi miec jakies swoje kompetencje. Veldrin ma za zadanie pilnowac porzadku na forum bo jest jego moderatorem (przypominam, ze na stan aktualny jest On jedynym modem na forum, lecz myslimy o powiekszeniu tego stanowiska o jeszcze jedna osobe ( to luzne plany poki co ... moze jakis konkurs ;]? ).

// etam! jak to!? ja tez sie czuje moderatorem mimo innej rangi. wyrzucic/zedytowac post to przeciez nie hanba (; vendro.

"w każdym innym wypadku przeciw" - wiec uwazasz, ze jesli ktos z czegos sie tak mocno cieszy , ze pisze "ja pier.... jak kur... mac zaje...cie ! nigdy kur... mac za chu..a nie widzialem tak kur... zajebi..go filmu ! .ja pier...le !" to nikogo nie obraza na pierwsyz rzut oka, ale pomyslales choc przez chwile, ze niektorych to moze denerwowac i odstraszac od forum? troche wyobrazni zanim sie zacznie cos krytykowac.

[ Dodano: Pią Sie 05, 2005 10:33 am ]
tomi napisał/a:

w wordzie to ja sprawdzam prawie wszystko co napisze a i tak łowczy Veldrin mnie parę razy złapał :P . chodziło mi o to że nie każdego nauczysz i tyle :)

coz ;] takie juz jest to nasze zycie ;] czasami sie poprostu nie da i tyle ;] ale nigdy nie zaszkodzi probowac !;]

Podpis użytkownika:
Piotruś
Stały bywalec

Osiedle: Ustronie
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 09:47

Marian napisał/a:

"w każdym innym wypadku przeciw" - wiec uwazasz, ze jesli ktos z czegos sie tak mocno cieszy , ze pisze "ja pier.... jak kur... mac zaje...cie ! nigdy kur... mac za chu..a nie widzialem tak kur... zajebi..go filmu ! .ja pier...le !" to nikogo nie obraza na pierwsyz rzut oka, ale pomyslales choc przez chwile, ze niektorych to moze denerwowac i odstraszac od forum? troche wyobrazni zanim sie zacznie cos krytykowac.

Przekonałeś mnie.

Podpis użytkownika:
-> www.a-sport.pl / www.forum.a-sport.pl <-

Polska moim krajem
Lubin moim miastem
Zagłębie moim życiem
Radio Maryja moją miłością
Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu