forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Informacje dot. forum » Koniec przerwy ... Poprzedni temat :: Następny temat
Koniec przerwy ...
Autor Wiadomość
elektryk
Administrator

Wysłany: Sob Lip 03, 2004 03:24

... trza sie brac do roboty! Po tej tygodniowej wakacyjnej przerwie oznajmiam wszem i wobec iz WROCILEM :D wiem, ze sie cieszycie moje drogie userki :P drzyjcie i bojcie sie bo "admin pan i wladca" ktory nigdy nie spi wraca do swojej trzody by uprzyjemniac lub uprzykszac wam zycie na tymze forum :diabel:

A wiec plany na najblizsza przyszlosc ...
    1. Przestac pic
    2. Ograniczyc palenie
    3. Nauczyc sie chodzic po rowninie
    4. Przyzwyczaic sie do ruchu miejskiego
    5. Skonczyc design tego forum ...

Co do punktow 1-4 to niestety niewiele uzytkownikow odczuje te zmiany... moze przynajmniej nie bede walil bledow na klawiaturze, klawiatura moja bedzie czystrza wiec bedzie sie na niej przyjemniej pisalo i nogi mi odpoczna i nie bede rozkojarzony :P
A co do punktu nr. 5 hmmm ... poganiajcie hemika i gotena - naszych niezastapionych, wspanialych i wszechmogacych grafikow.

Zapraszam rowniez do wspoltworzenia tegoz forum, skladania swoich propozycji i uwag na forum Propozycje i uwagi :)

Nooo ... ale sie napisalem ... ide chyba zara do Max[no_spam]ima po fajki ... albo nie ... cos mi dzisiaj za bardzo odwala wiec chyba zaskocze sam siebie i pojde spac :denat: ale sobie kawal zrobie :hihi: :mrugniecie:

No to narx
elektrykos, goralos, krowos, muuutooos, kozlos, owcos

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Pon Lip 05, 2004 12:55

heloł muutuu :) tak, trzeba wrocic na rowniny, i normalny tryb zycia, bez robienia 15 km dziennie pieszo ...trzeba : )

Podpis użytkownika:
.MODEL SMALL .STACK .DATA
SHOW DB 'Lubin',0AH,0DH,'$'
.CODE START:
MOV AX,@DATA MOV DS,AX MOV AH, 9 MOV DX, OFFSET SHOW INT 21H MOV AH, 4CH INT 21H
END START
Iwona
Gość
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 23:15

No hemik trudno bedzie się przyzwyczaić do tych wszystkich samochodów, autobusów, rowerów a nawet ludzi :D i tego ze tyle sklepów jest otwartych prawie 24/h :D Ale Wy róbcie dalej swoje a niektórzy będą się opieprzać :P Pozdrawiam :!: Pa

Podpis użytkownika:
hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Czw Lip 08, 2004 16:19

o sklepach to zapomnialem ..ale ludzie takk :P tu sa ludzie, samochody, rovery ..kurde o samochodach to wiem nawet za bardzo :diabel: :diabelek: :obled:

Podpis użytkownika:
.MODEL SMALL .STACK .DATA
SHOW DB 'Lubin',0AH,0DH,'$'
.CODE START:
MOV AX,@DATA MOV DS,AX MOV AH, 9 MOV DX, OFFSET SHOW INT 21H MOV AH, 4CH INT 21H
END START
davinka
Bywalec

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 08:25

Cytat:
A wiec plany na najblizsza przyszlosc ...

1. Przestac pic
2. Ograniczyc palenie
3. Nauczyc sie chodzic po rowninie
4. Przyzwyczaic sie do ruchu miejskiego
5. Skonczyc design tego forum ...

Elektryk, minal ponad ROK od TWOICH postanowien. A teraz szczerze, co sie Tobie udalo od tego momentu :P :diabelek:

(co do ptk 5 - to nie wiem jak wygladalo forum, wiec tez sie o to pytam :P )

Podpis użytkownika:
elektryk
Administrator

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 12:59

Szczeze[ort!] mowiac to chyba tylko punkt 5 udalo mi sie zrealizowac stad ta niebieska skorka :P Nio i ostatnio mniej pije czyli chyba dobrze co nie ? :D Ale z pionem czasem kiepsko ... no coz ... nikt nie jest idealny ;)

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
davinka
Bywalec

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 13:03

czyli jakies 20 % zrealizowanego planu :)
A wisz, jabys wypunktowal to do 2 ptk to juz bys mial 50 % zrealiowaych planow - czyż nie lepiej brzmi :D

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu