forum LUBIN pl -
Forum dyskusyjne miasta Lubin. Czym żyje Lubin. Imprezy i wydarzenia w Lubinie. Fotogaleria Lubina. Porozmawiaj o Lubinie!

Lubin w si@ci - Nowa stronka C'est la vie

Veldrin - Pią Maj 27, 2005 11:09
Temat postu: Nowa stronka C'est la vie
http://www.cestla.vie.abc.pl/

Co o niej sadzicie?

Ja osobiscie uwazam, ze jest mocno niedopracowana.
A pasek u gory ekranu jest wybitnie denerwujacy... mam placic za brak reklam??
czyzby klubu nie bylo stac na profesjonalny hosting??

pzdr
:kosa:

Marian - Pią Maj 27, 2005 11:25

ja nie bede komentowac ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :x :x :x wstyd mi, ze to Lubin ....
josh - Pią Maj 27, 2005 11:56

Hmmm... Potworek ;)
MooN - Pią Maj 27, 2005 12:02

Dementujac plotki jakobym gdzies wyjezdzal etc to powiem ze jak na razie tak sie nie dzieje, choc wcale nie jest to pewne ze tak nie bedzie, bo raczej bedzie, chcialbym tez tylko napisac ze to nie moja radosna tworczosc, jak ktos mnie to cos przypisywal...

Komentowac chyba nie powinienem, bo poprzednia mooja byla, jednak powiem tylko tyle. Jest tragicznie.

Kryzbi - Pią Maj 27, 2005 12:13

Niefajna, poprzednia była o wiele lepsza.
vendro - Pią Maj 27, 2005 15:59

Cytat:
A pasek u gory ekranu jest wybitnie denerwujacy... mam placic za brak reklam??
czyzby klubu nie bylo stac na profesjonalny hosting??

reklame na gorze dodaje system aliasowy abc.pl :) wejdz docelowo:

http://zui.serveftp.com/abcd/

to reklam nie ujzysz :)

co do strony. fatalna.

[ Dodano: Pią Maj 27, 2005 17:02 ]
.
pheh zajzyjcie tutaj: http://zui.serveftp.com/ (serwer na ktorym lezy strona - czyzby wyszla z tego warsztatu?)

Veldrin - Pią Maj 27, 2005 16:02

ok, dlaczego w takim wypadku nie wybrac na przyklad prv.pl, gdzie dodawany jest czasem malutki banerek, ktory mozna zamknac?

chociaz z drugiej strony, nawet ten zabieg nie uratowalby mojego dobrego zdania nt stronki

:kosa:

Junglos - Pią Maj 27, 2005 17:34

moja opinia ... o boze :( wedlug mnie klapa
czarny - Pon Maj 30, 2005 14:25

według mnie takze klapa:) moznabylo sie troche lepiej postarac:) ale lepsza taka niz zadna:) hihihihihihih :D
*Vegitt* - Wto Maj 31, 2005 09:50

Kredek zabraklo...
Andzulla - Wto Maj 31, 2005 13:16

Okropna jest ta strona, a te strzalki zolte z boku nie chca sie przesowac w dol i do gory.Czy wam tez tak sie dzieje?
hemik - Sro Cze 01, 2005 08:07

heh raz działają raz nie :) . A te tło, ahh admin wpisz grzecznie tam gdzies w stylu: background-attachment: fixed chociarz :D
Veldrin - Sro Cze 08, 2005 21:34

Chcialem tylko niesmialo napomknac, ze jest nowy layout strony klubu.
Niestety na moim 1Mbit - owym laczu grafika wczytuje sie jakby chciala a nie mogla...

Co sadzicie o nowym image'u?

gwoli przypomnienia:

Marian - Czw Cze 09, 2005 06:34

hehe .... zastanawia mnie co to jest to czerwone w topie?;/ przeciez nie takie jest logo selavy;/

dla mnie wciaz dno .... graficzne i wogole ... pewnie juz tam nie wejde, odleci w zapomnienie jak milion innych

MooN - Czw Cze 09, 2005 08:36

Marian - tak sobie wymyslili - ze ma byc inne logo. Wiec niech bedzie. Nie moja brocha, jak i strona nie moja.

Tla mnie dno i kilometr mulu niestety :| Zawartosc tez jest taka a nia inna. Coz. Mimo wszystko teraz to nowe C'est la vie :)

A ja powiem tylko tyle ze zapraszam na moje urodziny wlasnie tam, i juz niedlugo na rockowa impreze do... Shire :)

Marian - Czw Cze 09, 2005 09:10

a wiesz z czym mi sie kojarzy to logo?

z rozgfrzanym do czerwonosci przyodzieniem meskim ;] ubranych w indianskie zabezpieczenie ;]jeheheehehehehe

jednak jeste psychicznie chory ;S;]

shire ... nigdy nie bylem, pierwsz aimpra jaka bede to chyba na lotnisku ;] tego nie przeocze;] a ur. bede , baa ;]

[ Dodano: Czw Cze 09, 2005 10:12 am ]
btw. wchodzi sie na link bez reklam, ktory podaj Veldrin i bomba <title> ;];];]

// to jakas nowosc, bo wczesniej tego nie bylo. btw. panie admin, rozkrecasz offtopic :diabel:

Alien - Czw Cze 09, 2005 12:41

wow...:P w shire impreza rockowa... ? a chciałem się zapytać... kto teraz zajmuje się organizacją koncertów w Cestla...? bo mam jeden na myśli :D
MooN - Pon Cze 13, 2005 07:31

Alien - A czemuz by i nie :) Malutka knajpka, ale sprobowac zrobic cos z klimatem mozna.

A koncerty w C'est la vie. Musial bys pytac albo za barem, albo jezeli to jeszcze jeden ze "starych" klimatow to chyba w dalszym ciagu mnie :)

Alien - Pon Cze 13, 2005 19:48

Cytat:
Alien - A czemuz by i nie Malutka knajpka, ale sprobowac zrobic cos z klimatem mozna.

No tak :) :D
No chodzi mi o zespół Rh+ byli niedawno w Lubinie... są otwarci na wszelkie propozycje... a są w Lubinie naprawde dosyć znani... :)

Marian - Pon Cze 13, 2005 21:04

Panowie ! tu jest topic o stronie C'est La Vie!;] 'nie chcem ale muszem' wam dyskusje przerwac ;]
Alien - Sob Cze 25, 2005 19:23

Czyżby stało się coś ze stronką że nie chodzi ? :/
hemik - Sob Lip 14, 2007 12:31

zerkłem z ciekawości co teraz tam się dzieje...

http://zui.serveftp.com/abcd/

wtf ?